Nechcem vzťah, ale chýba mi sex

Príspevok v téme: Nechcem vzťah, ale chýba mi sex
couzsomnou

chlapi, chcem vedieť vaše názory...po predošlom komplikovanom vzťahu nemám chuť na ďalší. Potrebujem pauzu, mnoho vecí si v hlave urovnať, dopriať si čas...avšak nepopieram, že ma mnoho mužov v okolí priťahuje, niekedy to vo mne až "vrie":D Taktiež mi chýba prehodiť nezáväzne pár slov s opačným pohlavím...
Chcem vedieť, ako vnímate ženy, ktoré sa občas s niekým vyspia, ale vzťah nemajú. Beriete ich automaticky ako kurvy? Alebo v tom hrá úlohu aj celkový dojem z danej ženy?

sweater*

snazim sa brat kazdeho nazory, vsak su vsetky rovnocenne, ale nad niektorymi fakt len krutim hlavou. jak sa dokazu niektori rozcertit zato ze maju nazor iny ako vy to je neskutocne :D. keby to koncilo tym ze vyjadrite svoj nazor, ale nie este treba pourazat druhych, pretoze jedine ten moj pohlad na svet a vec je ten spravny, ze ano. ozaj smutne...

trubela

couzsomnou: akoby som si písala sama so sebou, čo myslíš, čo som od toho ja očakávala?! absolútne nič! vyspíš sa s niekým, kto ti nebude od začiatku sympatický?? pochybujem. tie sympatie sa potom len prehĺbia.. už len to, že si založila túto tému, svedčí o tom, že nie si typ ženy, čo si večer vyjde von, vrzne si a život ide ďalej...
delete: sorry, aj ja sa už zamotávam, ale áno mala som na mysli všetko: sex, oral, anál, všetko vášnivejšie s vyššou frekvenciou tepu, tlaku, dychu... ale vlastne som dostala odpoveď (aj som to čakala)
A aj toto je jeden z dôsledkov po tom , čo som spravila: som nasratá rad-radom na všetkých chlapov a odnášajú si to bohužiaľ aj tí nevinní - v práci, škole, v rodine atď...:)

ahink

Lilly...je to tak ako pises. Vsetko ma plusy aj minusy. Vsetko si pyta svoju dan...obzvlast co sa tyka emocii citov sexuality lasky atd

lilly789

Couzsomnou,

nieco v tom zmysle mam...spoznala som cloveka s ktorym som ani nic neplanovala, ale casom som z mojej strany chcela viac ( on nie ) ...aj ked som si myslela, ze vztah nechcem...ked ho uz raz mas v posteli a zaujma ta, nedokazes ignorovat, co robi a kde je, ked prave nie je s tebou....po urcitom case budes chciet viac, ver mi....aspon to mat ako tak pod kontrolou...ci sa nestretava aj s niekym inym....kde bol, co robil....a ked nebudete mat vztah a bude ta brat len ako FWB nebudete sa ti spovedat a to sa ti nemusi pacit....

Ja bohuzial uz ale nedokazem prestat...viem, ze nemozem od neho cakat viac a nemam silu prestat s tym. Ked takto prezijes s niekym 2 roky, budes si uzivat chvile ktore spolu prezijete...ale je tazke vyrovnat sa s tym, ze sa spolu len zabavite, uzijete si, rozumiete si....ale vsetko je to len casovo obmedzene. Mozno tak ako ja po case budes chciet viac...ved preco nemat toto vsetko stale ked si tak rozumiete,nie? No problem nastane, ked to tomu chalanovi presne takto vyhovuje a narovinu ti povie, ze to nechces menit. Co urobis po tom? Ver mi, je tazke sa toho vzdat..a tak si budes nezavisle uzivat a tesit sa z toho sexualneho priatelstva co medzi vami bude a zakazdym, ked bude odchadzat, bude ti luto, preco ked si tak rozumiete nechce mat aj zodpovednost. Ak si najdes takeho, c ti bude vyhovovat, urcite sa stretnes pocase s tymito pocitmi.

gamm

buzola ak by to bola dcera tak by bol rozdiel hlavne v tom ze by som ju poznal a mala by odo mna nejaku vychovu.
autorku temy nepoznam, preto neviem takto kategoricky odmietnut jej umysli. preto jej iba velmi vseobecne vypisujem rizika a pripadne plusy takehoto neviazaneho sexu.

couzsomnou. v mojom prvom prispevku spominam na zaciatku podla mna dolezitu vec. tak sa ta na to spytam ze ake mas ocakavania od takeho neviazaneho sexu ? ak od toho cakas len zabavu, ukojenie potom ok. ak si ale nie si ista alebo cakas ze mozno z toho bude viac, jeden nikdy nevie, potom radsej do toho nechod. vysporiadat sa s predoslym vztahom je iste dolezite, ale nemyslim ze by bolo v suvislosti s tymto take zasadne vysporiadat sa s predoslym vztahom. zasadnejsie je polozit si otazku preco naozaj uprimne chces takyto sexualny vztah o ktorom uvazujes v tejto teme. dokazes to brat iba ako sex alebo si tym riesis nieco ine ? myslis ze si typ ktory dokaze oddelit sex od citov, teda nejakych hlbsich povedzme ?
neviem to tak kategoricky odmietnut ako ostatni lebo ludi a ich rozne podoby vztahov vzdy posudzujem individualne.

stryco.

moja nazor - ako tu uz bolo povedanie niekolkokrat, nie je to dobry napad, ak si nespracovala predchadzajuci vztah. poriadok v hlave je dolezity.

mas vobec jasno v tom co od toho nezavazneho sexu chces? co od toho ocakavas?

Delete

Najskôr by si to mala spracovať úplne. Lebo v takomto rozpoložení riskuješ veľmi veľa. Ak spracuješ tak ok...keby som ti ja napísal koľko mám pauzu tak mi tu nikto neuverí :) A to som bol ženatý :)

Na niečo takéto musíš mať úplne čistú hlavu... a aj tak sa mi to celé nezdá. Skús ale pamätaj si, že očakávania sú sviňa. A vedia pekne človeku ublížiť.

couzsomnou

delete..3 roky sme boli spolu a pol roka som už sama. A nie, ešte som to nespracovala, ale to som si priznala aj v predchádzajúcich príspevkoch.

Dôvod rozchodu je veľmi komplikovaný, ale v skratke - zmenila sa u mňa predstava o vzťahu, prišla som na to, že mi človek ako on nevyhovuje. Veľa sme sa hádali, ale boli sme už na seba dosť naviazaní, tak rozísť sa dlho nešlo. Do detailov sa mi nechce zachádzať, to v spojitosti s touto témou nie je podstatné.

nextdrummm

elsa, zmyslom zivota kazdeho muza je sex, peniaze a vplyv. a podstatou tuzby po peniazoch a vplyve je zase len sex... sex s co najvacsim poctom co najatraktivnejsich zien, to je cela muzska podstata bytia bez obalu