Zehlenie vlasov

Príspevok v téme: Zehlenie vlasov
žehlička

Ahoj. Mám taky problém, že moje vlasy su ako metla. Ked si ich vsak vyzehlim, tak su pekne a rovné. Ked vsak idem von, a napriklad fuka vietor a mám ich v cope, tak zase vyzeraju ako metla, a vobec nie pekne vyzehlene. Co s tým?
PS. Bojím sa stále žehlit vlasy, kedze ich to dost ničí. Poznáte nejaky dobrý pripravok, aby zehlenie vlasy nenicilo az tak moc? Dakujem :)

kikarika1

pomáha aj Gliss kur olej - je to malá sklenená fľaštička....stačia 2 kvapky, ktoré si rozotrieš v dlaniach a jemne si rukami prejdi vlasy ale len tam, kde ich máš ako metla, väčšinou to býva na koncoch vlasov

alebo si natáčaj vlasy na suché natáčky (stredne veľké), spravia sa ti pekné vlnky a vlasy ostanú pokope - nerozlietajú sa a nepôsobia ako metla

nie si sama, kto má neposlušné vlasy a dá sa robiť veľa pre to, aby neboli vlasy ako metla - a aj bez žehličky :)

ivonka133

skús to nejako pretpieť, ved určite nie sú až takú zlé. Zrejme treba poškať pár mesiacov. Zehlenie vlasom dlhodobo určite neprospieva kvalite tvojich vlasov...:/

dela

presne to som mala aj ja ( niekedy aj stale mam) .. mne pomaha ked si dam tak viacej kondicioneru a po umyti ich necesem vobec ani sa nesnazim ich nejako uhladzovat,, len ich pretriem uterakom a nechamvysusit... potom sa mi z tych krepakov spravia trolinku vlnky a vyzera to fakt celkom pekne!.. a samozrejme, urcite teraz nezehlievaj vlasy ...

ja som si ich nezehlila pol roka a uplne super boli.. a teraz si ich sem tam vyzehliim ked mam rande alebo nieco podstatne:D, a nenici sa mi to az tak :)

kondicioner co pouzivam aj so samponom - hocijaky gliss kur