Rozisla sa so mnou, necakane

Príspevok v téme: Rozisla sa so mnou, necakane
Peter_26

Zdravím, mam 26 rokov . Našiel som si mladšiu priateľku, o 5 rokov ešte študuje. Doteraz sme mali krásny vzťah všetko klapalo ako málo nemali sme žiadne problémy . Trval necelé 3 mesiace , no predtým som mal 8 ročný vzťah potom rok mi trvalo kým si našiel novú priateľku. Ako som už písal všetko bolo super nehľadali sme vôbec , je strasne milá a zlata no svoje city nedáva najavo ale mne ich dávalaaj keď nevravela mám ta rád a takto sem tam to povedala . Ale bolo z nej citit že ma má strasne rada. Som si vedomý že som na nu trošku tlačil chcel som byť s ňou aspoň na pol hodku . No niekedy nechcela ísť von tak hovorím že aspoň na cigu pod bránu niekedy vyšla , niekedy nie ale boli sme spolu no keď som nemal nočné a tak. Zase ona pracovala každý piatok, sobotu nočné a mne vychádzal voľný víkend raz za sedem týždňov tak trebalo ju prosiť aby aspoň v sobotu nešla do práce. Ale keď bola v poho boli sme spolu . Von sme šli až večer okolo ôsmej aj keď sme boli celý deň doma chodili sme aj na diskotéky zabaviť sa a tak a všetko bolo v pohode. Pre mňa vzťah ako z rozprávky. No pred týždňom sme boli na diskotéke kamarátka oslavovala narodeniny a moja priateľka behala krížom krážom bola opitá aj ja a tak pred koncom sme sa pohádali že som ziarlivya ssám sa neviem zabaviť. Ale keď ona vstala odišla a nič nepovedala šla tancovať s kamratkami sem tam sa rozprávala so znamymi ale ja som ich nepoznal len som chcel vedieť kto to je a oba že som ziarlivy. Povedala mi ešte na diskotéke že má ma rada ako kamaráta a nelubi má. Potom som ju odprevadil domov ešte som dostal pusu. Ráno keď som vstal mi hneď písala že nič z toho co mi povedala nieje pravda. V ten deň sme šli na ples a povedala mi ze vsetko je okej snme v pohode . Ja som sa chcel ovtom porozprávať a ale na ďalší deň keď bola doma celý deň nemala naladu tak sme vyšli len zafajcit na 20 minút. Na ďalší deň som už nevydržal a začal som rozprávať ona bola ticho a pozerala von oknom a potom povedala ze ona musí popremyslat. Na ďalší deň som ju volal von a nešla, nechcela ísť, nastvala sa že keď povie že nie tak nie. Tak ja som šiel vonku bez nej a potom mi napísala že nebude doma a že aj ona ide von. No a večer mi napísala že to už takto nejde. Potom sme sa stretli a povedala mi ze že už je rozhodnutá a svoje rozhodnutie nezmení. Že budeme kámoši.Ale nevedel som dôvod ani nič. Až potom co mi písala som sa dozvedel že je to kvôli tej diskotéke. Ale pred tým sme žiadny problém nemali a si myslím že sa to dá vysvetliť za 5 minút len ona sa o takom nerozpráva všetko drží v sebe. A potom sme si ešte písali a napísala že teraz to tak nejde, možno potom ale nemám na ňu tlačiť. Ani jedna jej kamoska nikto mi nevie poradiť lebo ona sa s nikym o takom nerozpráva. Dovtedy sme mali krásny vzťah bez problémov a hádok. Bol som miláčik, sladkého plno komplimentov a ja si neviem vysvetliť prečo pre jednu hádku sa so mnou rozide. Jš ju mám strasne rad zalubil som sa a nechcem ju stratiť. A neviem co robit . Všetky jej kamosky mi povedali nevolaj jej ani jej nepis a ona sa ozve sama. No ja neviem. Poprosil by dom nejaké rady hlavne od žien. Dakujem

Agnes989

ahink: prečítaj si, ako to rieši limpopo, ten má na to správny názor. Vie milovať aj bez toho, aby jej zakazoval chodiť do roboty alebo iné veci. Bez toho, aby sa musel stále vypytovať kde bola, s kým a čo tam robila a robil jej scény, že sa občas venuje aj nejakým iným ľuďom a nie len jemu a ostatných nevymazala zo svojho života. Však tak sa žiť nedá, to nie je zdravý vzťah. To začne dusiť skôr či neskôr každého.

hana87T57

limpopo,parada...
ja som toto davala chlapovi,a nevazil si to.rozisiel sa po case so mnou,bez jedneho rozumneho argumentu,a doteraz nechapem..

limpopo

sob rudolf, detto - ďakujem veľmi pekne že sa vám môj názor páči, aj keď ja za tým nevidím nič výnimočné, lebo takto by sa podľa mňa mali muži správať vo vzťahu prirodzene. Ja som tiež nie vždy bol taký, a sám som musel k takémuto názoru a štádiu dospieť :) Ale ovocie už zbieram, a je tým skvelý vzťah s úžasnou a krásnou ženou :)

detto

PETER_26 :
Ja som presne typ ženy, ktorá z duše nenávidí tlačenie na pílu, nátlaky, tlačenie do dačoho, do rozhodnutia obzvlášť!

KEd ti mám teda poradiť podla seba: určite JU NECHAJ! OZVE SA!!
Ale evidentne ked ma aj tu školu a jedno s druhým, bude potrebovať viac času..

ak sa ozveš... myslím, že sa nasere a zničíš proste to, čo tam je, ak je.....

nechaj jej priestor....

detto

limpopo - klobuk dole....taktu volnosť a tolerantnosť vo vzťahu, niečo taketoh hladam aj ja.... holt, každý, kto chce vzťah, chce z nejakých príčin aj vlastiť a ovplyvovať moje nazory.. kradnuť autonomiu....no čo už...
Vážim si tento tvoj postoj...si vyrovnaný a štastný človek...

sob rudolf

limpopo, dal si veľmi racionálny a dospelý koment chlape, len tak ďalej. Prajem ti, aby si ťa tá tvoja dokázala (dlhodobo) oceniť. Lebo ja osobne som nikdy nemala šťastie na niekoho takého, ako si ty.... možno raz :).

limpopo

Pozri sa. Nechcem ťa poučovať, ale.. Ja mám priateľku tiež cca 3 mesiace, a nedávno mi povedala, že som pre ňu ten najlepší chalan akého kedy mala. Keď som sa jej spýtal, v čom som taký výnimočný oproti jej bývalím, povedala mi, že je to práve preto, že na ňu v ničom netlačím, v ničom ju neobmedzuejem, a dôverujem jej.
Moja priateľka tiež robí cez víkendy, a nie jednu sobotu zo 7, ale VŽDY, aj v sobotu aj v nedeľu. Nikdy by som jej nepovedal, aby nešla do roboty, a bola so mnou. Ak ona bude chceť byť so mnou, sama sa vypýta z roboty (a aj tak občas robí).
V pondelok a v utorok viem, že má dlho školu. Nikdy ju nenútim ísť so mnou tie dni von, lebo sám viem aké je to nepríjemné, keď je človek unavený, a ešte musí s niekym ísť poobede von. Tento týždeň mi v utorok 2 hodiny pred dohodnutým rande povedala, že to ruší, lebo je unavená. Moja odpoveď bola v zmysle "ok, tak si oddychni". Na to mi odpovedala, že zajtra si to vynahradíme (a to sme na ten ďalší deň neboli dohodnutý).
Keď chce ísť na diskotéku bezo mňa s kamarátkami, tak jej poviem "zabav sa", a nesondujem s kým bola a čo robila. Podvedie ma ?? jej problém, ona stratí tolerantného muža. Ale verím jej, že to nespraví, lebo viem, že ma ľúbi, a ani ja by som to nespravil jej. Akurát jej trošku vadí, že nežiarlim :) .. ale to ani ona, a páči sa mi to
Žiaľ, veľa mužov sa správa vo vzťahu tak, ako ty. Čo mi hovorila, aj jej bývalí bol presne taký istý ako ty, všetko sondoval, stále chcel byť s ňou, keď nemala čas tak sa urazil, a vtieral sa jej. A tiež dopadol tak ako ty - rozišla sa s nim. Po rozchode ju stále otravoval, až ho uplne znenávidela, a všade ho zablokovala.
Moja rada znie - už sa na ňu vykašli, pouč sa z toho, a ak si najbližšie nejakú nájdeš, nechaj ju dýchať, neobmedzuj ju, a toleruj ju.

ahink

Agnes - budme uprimne. Ak je clovek zamilovany a skutocne miluje tak spravi mozne i nemozne len aby mohol byt s dotycnym clovekom. Tak ake dusenie? Kolko zamilovanych sa uvolni zo skoly, z prednasok, z prace, nudnych rodinnych stretnuti, odriekne kamosov, pozmeni si program harmonogram, atd atd len aby mohol byt s milovanym clovekom. No tu je podstata gro celeho problemu - s milovanym..

Agnes989

Moc si ju dusil a nedivím sa, že ti ušla. Keby mne niekto zakazoval chodiť do roboty to je jedno či len jednu sobotu za 7 týždňov tak sa naštvem a kopnem ho do zadku okamžite. Nieto že si ju furt otravoval, volal každý deň von hoci ona mala zrejme aj iné povinnosti a záujmy. Z toho čo píšeš je jasné, že si ju nerešpektoval, ona ti mohla x krát hovoriť čo chce či nechce, tebe to bolo jedno, muselo byť vždy len podľa teba. Ty si sa rozhodol čo je pre ňu dobré a na tom si trval, jej pocity ti boli ukradnuté. Tak sa nediv, že ťa už nechce.

ahink

Peter jasne ze je to normalne prirodzene a adekvatne no v rovnocennom vztahu kde su na to dvaja na rovnakej vlnovej dlzke. Na lasku a na vztah treba dvoch. Takto to dopadne ked lubi len jeden. Z jej stranky to laska nebola nelubila ta ako muza. Skor slo o kamaratstvo naklonost sympatie a preto ju aj tvoje city chtic byt spolu viac atd atd obtazovali brala to ako obmedzovanie tlak ale len preto ze ona necitila to iste co ty. Chapes? Najdi si taku na lasku vztah co ta bude rovnako lubit a tvoje city atd budu opatovane..inak je to len o trapeni a strate casu energie pohody atd