Tvrdá "vyrážka" v intimnej zone

Príspevok v téme: Tvrdá "vyrážka" v intimnej zone
alhodea55

Už je to nejakú dobu čo som si nahmatala vyrážku v oblasti genitálií. Bola som odvtedy aj u gynekologa ale on si ju nevšimol a ja som na ňu nemyslela. Kažopádne mám ju tam už minimálne rok alebo aj dva čo o nej viem. Je niekde medzi pošvou a análnym otvorom na pravej strane teda nie niekde na pyskoch alebo tak. Nebolí nevsrbí nič proste len tam je. Zjavne nieje nápadná keď si ju doktor nevšimol. Keď ju chytím cítim to ako tvrdú guličku v podkoží môže mať tak pol cm. Skúšala som sa na ňu pozerať zrkadlom a vyzerá že v strede má buď čiernu bodku alebo malú dierku ako rozšírený pór. Neviete čo by to mohlo byť???

axbxc

Nech sa ti priatel na tú vyrážku cez deň pri svetle poriadne pozrie,že čo je to,tak nebudeš zbytočne z toho stresovaná,možno,že fakt stačí len vytlačiť zarastený chĺp a vydenzifikovať,možno je to taká tuková hrčka.

alhodea55

pochybujem že to bude zarastený chlpok také som už zažila a vždy buď samé vyhnisali ale isto som ich nemala 2 roky :D toto je iné... keby som nemala za život len jedného partnera pomyslím si že je to syfilis ale toto vyzerá byť asi na aterom

redka

holis sa? tak to bude vrasteny chlpok... ak si trufas, tak si to tam poriadne vydenzifikuj a ihlou narus povrch vyrazky a potom opatrne ten chpok vytiahni a najlepsie ked ho aj vytrhnes alebo odstrihnes a potom znova to miesto vydezinfikuj.... ak si netrufas, chod na kozne alebo na chirurgiu(?) kde ti to "vyoperuju" vyberu