Ma divnu poziadavku a nahana mi tym strach

Príspevok v téme: Ma divnu poziadavku a nahana mi tym strach
norkaponorka

Zpoznala som na pokeci jedneho fajn muza. No fajn bol az doteraz. Vcera mi napisal taku divnu poziadavku ze ci by som mu neposlala svoju podpresenku a nohavicky pouzite. Vylakalo ma to lebo si piseme len asi dva a pol mesiaca a doteraz sme sa nestretli iba si piseme zatial. Vymenili sme si fotky a zdal sa byt celkom fajn, zabavny, vtipny, pekny aj ked nie velmi a zrazu chce odomna pouzite spodne pradlo? Ako take ze mam ho nosit aspon dva dni a potom mu ho zabalit a poslat na P.O. box schcranku. Vraj je to diskretne a nik sa o tom nedozvie. Lenze ja mam strach. Ako nechcem to ani urobit len co by vam baby napadlo ak by vam to nejaky muz napisal a ziadal to od vas. Napisala som mu ze nic take nehodlam urobit ale on ma o to stale ziada a este aj dnes mi napisal ked som bola pozriet na profil ze vie ze ho nesklamem a tesi sa velmi az mu ho poslem. A ze ked chcem tak aj on posle svoje boxerky ale az ked mu poslem ja prva. Ako mam si pisat s nim dalej alebo zabudnut. Pritom vyzeral byt v pohode a zrazu na mna vyjde s hentakou poziadavkou. Ako by ste vy zareagovali. On ma aspon na svojou profile uvedene ze 34 rokov a ja nieco pod 25. Myslim ze sa neda odbit ked uz nahodil taku temu. Vcera som mu napisala patkrat ze nie nieposlem a on mi dnes zase pisal ze sa tesi a vie ze poslem. Normalne mam strach dnes ist na pokec.

weaponry

Mám pocit, že si platonicky zaľúbená a trochu váhaš... poradím ti.
Urob si na pokeci nový nick a napíš mu ako úplne iná baba a píš si s ním s tým, že sa nepriznáš kto si. Možno si takto píše s mnohými babami a nie si jediná od ktorej pýta nohavičky. Dám krk nato, že to robí. Uvidíš bude sa ti naňho so zlosťou ľahšie zabúdať.
Inač neposielaj mu nič úchylákovi jednému... alebo mu pošli babkine bombarďáky :D

anka89

V 25 rokoch a taka naivna .Co cakas ,ze je to normalny chlap a ma 34 rokov ved ta klame .Viac s nim na pokec nechod aby si este zle nedopadla ,dufam ze si mu neposlala svoju fotku on urcite neposlal svoju ak ano hod ju sem mozno ho niekto spozna a nakoniec prides na to ze s tym clovekom na fotke si vobec nepises.

FBCP

Nepíš s ním, preruš všetky kontakty. O nič neprídeš. Na 150 % to nie je ten pravý. Ani náhodou. Vzťah? On nechce vzťah. Si riadne naivná. Nejde mu o teba, len o tvoje telo. A nemusí to byť práve tvoje telo, ktoré hľadá. Postačí mu hocijaké ženské telo. Ktovie, s koľkými to cez skype skúša naraz.

010203

jdjdjdjd je to mladá baba ktorá si robila nádeje že konečne super chlap a zrazu taká facka tak sa jej čuduješ?

jdjdjdjjdj

Tak to je hrozne, urcite to musi byt zly clovek a podla mna aj zerie male deti. Ze si z toho vyhukana a nehodis to len tak za hlavu je urcite velmi spravne, je dolezite to rozoberat a pohorsovat sa nad tym, v zaujme nas vsetkych.

010203

chorá doba,
internet len častokrát podporuje uchylnosti u niektorých ľudí respektíve v nich uchýlnosti vyvoláva.

tasty

mám pocit, že si z neho nejak už teraz zmagorená, však treba zachovať kľudnú hlavu a používať mozog
písať si s ním môžeš naďalej predsa, ale ak bude na teba naďalej tlačiť, aby si mu poslal nosené prádlo alebo by vyžadoval iné úchylnosti, ktoré sa ti nepáčia, tak by som porozmýšlala, fakt či vôbec nejaké písanie má zmysel, a potom keď si ujasníš to, že to nemá žiadny zmysel, tak budeš mať pokoj na duši, že FAKT nebol TEN PRAVÝ

norkaponorka

Len mam jednu otazku. Nebudem mat potom taky pocit ze som ho nemala bloknut ze som o nieco prisla? Ze som prisla o sancu zacat nejaky vztah? Nebude mi to vrtat v hlave a mrziet mato? Co ak nieje uchyl co ak len je nadrzany?
Aj ked rozmyslam ze dvakrat som sa chcela s nim stretnut a on sa vzdy vyhovoril ze ma vela prace a nema cas. Vyzera to ze sa ani nechce stretnut?