Ako schudnúť

Nikola0407

Presne ako píše burko3. Treba jesť čo ti chutí, len menšie porcie ale za to častejšie, plus ovocie, zeleninu, dodržiavať pitný režim a pohyb a pohyb...

burko3_2

ak ti mozem poradit, jedz co najviac za den nie velke porcie, samozrejme nie velmi mastne veci, ja som tak schudla. nedrzala som ziadne diety, jedla som aj po 18hod. jedz len pravidelne, hlavne ranajky tie su dolezite. a samozrejme nezabudaj na ten nejaky pohyb, beh ,step , pilate atd.dufam ze nemas taku dietu ze nic nejes, lebo tym si iba narobis problemy so zaludkom. Kludne jedz cez den min.5xdenne, nevelke porcie. skus aj jest viac zeleniny, ta je tiez velmi dobra. Drzim palce:}}}}

Nikola0407

To je veľká blbosť, že netreba jesť po 18-tej hodine. Nemá sa jesť min. dve hod. pred spaním. Veď si predstavte, že sa najete o 18.hod. a spať idete o druhej ráno. Spať sa nemá ísť prejedený ale ani vyhladovaný.

Orange

RE: pre Anonym-877
Pi nesladenú kávu a čaj, nejedz po 18tej hodine,raz mesačne trošku čokolády smieš, ale hýb sa!!! Drž sa, dievča.

dyna

heeeeeeeeeeeeeej, jatyon, si tam? Predstav si, skoro 2 kg sú fuč! To je krása. Nie je to zázrak, len dobrý začiatok. Cítim, že mi stačí oveľa menej jedla ako predtým. a sem tam si doprajem aj kúsok čokoládky, to priznávam bez mučenia. ale už nežeriem jak bez dna. CHCEM pokračovať. Teraz už idem spať, lebo zajtra musím zavčasu vstať. Ale zajtra večer sa mrknem, či si na mňa ešte spomínaš.Čau kamoško(a). vďačná dyna

bobika

ja neviem ako nemysliet na chudnutie....prosim poradte dietu alebo cviky alebo hocico na schudnutie z noh a zadocku...dakujem:)

sonik

Je iba jedna cesta ako schudnut. Je to ta, ze clovek spali viacej kalorii ako prijme potravou. Dobra je kombinacia delenej stravy a diety podla krvnych skupin.