Kokosový olej na znamienka

Príspevok v téme: Kokosový olej na znamienka
anonym1511

Ahojte,neviete či náhodou tento malý prírodný zázrak nemá nejaké pozitívne účinky aj na materské znamienka? mam ich totiž veľa A niektoré sa mi žiaľ nedajú odstrániť tak aspoň nejaká babská rada ako ich vybielit alebo domácim spôsobom napomôcť aby odpadli?viem že to smie len lekár ale nič drastické alebo nebezpečné by som určite neskúšala len som už zúfalá Z toľkého množstva A stále pribúdaju,Vopred ďakujem za každú reakciu

[zruseny35]

Na hojenie rán je dobrý aj c-vitamín,cca 1000mg denne,ale ked je to stara rana asi ti to moc nepomože.Ešte je bi-oil,skus ten .Stoji okolo 11e v lekárni.

anonym1511

No problém je V tom Ze mne sa jazva nezmenila ani po ôsmich rokoch A skúšala som už aj aloe vera,lekárka mi tiež potvrdila že nemám radšej chirurgicky odstraňovať lebo mam nábeh na škaredé keloidy,proste sa mi zle hojí koža, A laserom sa dajú odstrániť len niektoré A tie už sú vonku,preto neviem čo so zvyškom,mam Z toho dosť veľké komplexy

[zruseny35]

Skus brat karotenoidy a neopalovat sa-alebo nebiť na slnku od 11- 14h-vtedy je slnko nebezpečné.A hlavne používaj velmi vysoký faktor kremu na opalovanie (aj 50-tku)

[zruseny35]

no možno práve tie keloidy by si si mohol potierať,ale na kožu je lepšie Aloe ako kokosovy olej..ved vyskúšaj čo ty myslíš
Len ja nepoznám nikoho komu by sa keloid po odstránení znamienka neurobil-trvá to kým to zbledne...

anonym1511

Áno ja viem,mam vybratých už minimálne 15 kusov ale robia sa mi keloidy. A už sa mi aj stalo že znamienko samovoľne odpadlo,zaujímajú ma len skúsenosti A vplyv niektorých prípravkov,napríklad proti ďalšiemu rastu znamienkov, preto som písala že nič nebezpečné A drastické by som nerobila,netreba ma poučovat :)

[zruseny35]

anonym1511...
Znamienka sa neodstranuju!Može sa ti to zvrhnuť na rakovinu.To nieje kurie oko ani bradavica.
Ak ti to vadí niekde na tvári,dá sa to po predbežnom vyšetreni len chirurgicky odstrániť.