....precitajte si.....

Príspevok v téme: ....precitajte si.....
mirka10

Rozhodla som sa svoj problem do tejto kategorie napisat prave preto ze si myslim ze je to zenska choroba-choroba srdca.Mam 17 rokov.Pred viac nez rokom som sa zoznamila s chlapcom-teda muzom.Tvrdil mi,ze ma 22.po case sa mi vsak priznal,ze mi zatajil skutocnu pravdu.Nemal 22 ale 26.Ked som sa to dozvedela zacala som pochybovat o nasom vztahu.Nevaedela som,ci konam spravne ze si v takomto maladom veku zacinam s o 10 rokov starsim muzom.Samozrejme vsetky priatelky ma odhovarali a rovnako to bolo aj s jeho priatelmi.Sme vsak spolu viac nez rok a zatial nam vsetko klape..samozrejme pohadame sa ale nakoniec vzdy niekto ustupi a vsetko sa vyriesi.Mam ho velmi rada a myslim ze aj on mna.Je nam spolu velmi dobre a ked sa lucime je to velmi tazke.Kde je vsak problem??V auguste chce ist niekde vonku za pracou a zarobit nejake peniazky na 3 mesiace az pol roka.Nebol by to ziaden poroblem ved bola by to taka mensia skuska.Myslim si vsak ,ze ked sa vrati naspat aj s peniazmi zacnu sa okolo neho tocit ini ludia a teda aj ine zeny.Starsie a ostrielanejsie.Viem ze vacsina z vas mi bude pisat ze ak je to skutocna laska tak to nemoze prekazit ziadna ina zena ale zaujima ma ci niekto nieco podobne zazil,pripadne prosim o nejaku dobru radu ako prezit 6 mesiacov bez milovaneho cloveka.

sjella

nuz.. to este nic nemusi znamenat ked sa tak strasne lubia...ja a moja laska sme sa tiez strasne lubili a nikto nepochyboval o tom, ze nam dialka vztah pokazi.. a .. stalo sa... tym chcem povedat len tolko ze clovek si v zivote nemoze byt nicim strasne isty...

naj-naj

mirka10.....mam o raz tak viac ako ty a samozrejme a viac skusennosti.....zlatko,ak ho naozaj lubis a stoji ti zato vsetko,cim prechadzate/tym myslim ten odchod do zahranicia atd/ tak me ver,ze ziadna dialka,vek atd............. tu vasu lasku nenabura.Drzim Vam palce ,majte sa radi,doverujte si navzajom....lebo to je to najdolezitejsie v zivote

sjella

nuz, aj by som ti napsiala moju skusenost, ale len by som ta nou deprimovala....(ak chces, tak ri precitaj niekde tu v diskusii prispevok Som zufala, pomozte prosim). Ale to vies, kazda laska je ina, kazdy vztah je iny.... ale poznam vela vztahov co to prezili.. Hm, na tvojom mieste by som velmi nerozmyslala nad tym, ze "ked sa vrati naspat aj s peniazmi zacnu sa okolo neho tocit ini ludia a teda aj ine zeny.Starsie a ostrielanejsie.".. okolo neho sa budu tocit zeny ci uz s viac peniazmi alebo menej.. tak isto ako okolo teba sa budu tocit chlapi... ved je to uplne normalne. sme ludia.. A zase, ktovie ci sa mu podari daco zarobit..tazko povedat ci ma takyto vas vztah perspektivu (teraz narazam len na vas vek). ale ked vam to zatial dobre klapalo, netrap sa zbytocne. uvidis..uzivaj si pritomnost, nemysli na buducnost...zatial..vela stastia

dadaa

ahoj mirka10 mam tiez priatela ktory je ale az o 16 rokov starsi cize ja mam 17 a on 33 rokov dost velky vekovy rozdiel ale co sa uz da robit,a poradim ti jedno s tvojho rospravanie vidim ze ho velmi lubis a aj on teba a aby si prezila bez neho pol roka odporucam ti bav sa ako najviac vies rob cinnosti ktore ta bavia a naplnaju ta aj ked viem ze vela cinnosti mozno robis snim ale ajtak,bud v kontakte so spolocnostou a nebud osamote lebo budes nanho stale mysliet a trapit sa naozaj uvidis pomoze ti to a nebojsa hlavne ak ho poznas a vies aky je a vies ze nejavi zajem o ine zeny ale lubi len teba tak sa neobavaj onho vo vztahu musi byt doveru a vy ju urcite mate tak sito ako sa obavas ty onho sa moze aj on oteba obavata cize nicoho sa neboj ,drzim Vam palce a hlavne tebe nech o vydrziis maj sa