Chceli by ste takuto partnerku/partnera?

Príspevok v téme: Chceli by ste takuto partnerku/partnera?
59-16*

Len tak zo zvedavosti sa pytam. Nie je to o mne.

Chlapi, predstavte si, že by ste spoznali dievca vašich snov. Proste krasne a dobré dievca, také, ake ste vždy chceli mat. Proste by ste si dokonalo rozumeli. Začali by ste spolu chodit ale... To dievca by vám povedalo, že nechce mať nikdy sex, že po tom netuzi. Možno by ste ju presviedcali a skusali vselico ale ona by proste nechcela. Co by ste robili?
Pokračovali vo vztahu?
Rozisli sa? Proste ako by ste sa zachovali.

A vy, ženy, keby spoznate takehoto muza, co by ste robili vy?
:)

Lizabeth

Určite nie, to by nebol vzťah v pravom zmysle slova. Práveže by to mohlo byť skôr utrpenie, že osoba, ktorá je pre mňa tá najúžasnejšia by ma nechcela z tejto stránky vôbec. Nikdy by som s nikým takým nebola.

redka

Nefertari ked som prvy krat jedla olivy, olomoucke syrecky, nivu, oregano... tiez ma to neoslovilo... no prislo obdobie kedy som si oregano sypala do vsetkeho este aj do leca ci prazenice... po dvoch sexoch este nemozes vediet ci ta to oslovilo... asi si este mlada, nezrela a mozno si nenasla spravneho partnera... inac by si mozno pisala inac... blbe prirovanie, ale so sexom je to trosku podobne :D ked zacinas prilis mlada a este k tomu s nie prave dobrym partnerom, tak to moze viest aj k takym uzaverom, ze sex je o nicom :D ale nechaj tomu cas a uvidis... mozno casom zmenis nazor...

anaantivere

ano, nieje problem,sex nieje najdolezitejsi vo vztahu ani v zivote to len ludia si to myslia. Ak by bola dana osoba sympaticka, mila, inteligentna, zabavna, empaticka, ochotna pomoct tak preco nie. A uspokojit sa da aj inými formami ako len sexom.

Hrac.

Ak by mi dievca povedalo, ze ma nechce tak by som veru nechcel ani ju a nepokracoval by som vo vztahu, v ktorom ma ona nechce.

Nefertari

Ja by som bola popravde rada v takom vzťahu. Sex som skúšala dvakrát a vôbec ma to neoslovilo, neviem, čo na tom ľudia tak ospevujú. Takže bolo by to u mňa plus. Vzťahy môžu byť aj o inom než telesnom.

Slobodna

Nie, nechcela by som partnersky vztah bez sexu, lebo potom sa neda nazyvat partnerom ale len kamaratom. To, co muzov a zeny k sebe pritahuje, je sexualna energia/pritazlivost, ti, ktori to odmietaju pochopit a tvrdia, ze sex vo vztahu nie je podstatny, klamu sami seba. Lebo piskvorky mozem hrat aj s kamaratom.

adamkodead

ked niekto netuzi posexe bud ma velmi nizke libido alebo ma zdravotne problemy.takze takto.ale aspon bude kludny racionalny clovek viac ako ty co to furd potrebuju je to ako po kastracii ked uz nie je agresivny lebo hormony uz znizili hladinu.urcite muzi nechce partnerku s ktorou neda sa mat sex lebo druhej strane to nechyba.