Vydrziavane zeny

Príspevok v téme: Vydrziavane zeny
katulienkaa

Ahojte. Prichadzam k vam s trosku netradicnou temou. Ako si predstavujete typicku zenu, ktoru si muzi vydrziavaju? Myslite si, ze taketo zeny musia byt v kazdom pripade hlupe, vymlete, preplastikovane chudery alebo su aj medzi nimi normalne, vzdelane zeny? Dakujem Vam vopred za kazdy nazor a postreh :)

danuta

Takze zena ktora nemusi drhnut niekde na linke na smeny, potom letiet pre decka do skoly, varit, pratat a zvalit sa vystavena do postele je vlastne chudera, zlatokopka a urcite aj nevyrovnana a pozor, nema spolocensku hodnotu :-)

Nie je to nahodou tak, ze tym zenam potichucky podaktore zavidite? Hmm :-)

Rocketman

Simka - ty v prvom rade porad kamaratke aby sa na takeho zgrlosa a lakomca akeho ma za frajera hned vykaslala...

dixit

doubledog, čo podľa teba v tomto kontexte znamená správať sa ako dáma? ("preco by sa mal muz spravat ako gentleman zo starych cias, ked vy sa nespravate ako damy?"). nepýtam sa to s nejakou iróniou alebo čo, úprimne by ma to zaujímalo.

inak sa mi zdá, že sa tu vcelku plietlo piate cez deviate, podľa niektorých je tuším vydržiavanou ženou ešte aj matka, ktorá je práve s 3 malými deťmi na materskej, keďže - logicky - by ich v danom momente nevedela sama uživiť a je teda závislá na peniazoch od manžela :-) alebo že je vydržiavanie, ak muž platí v reštauráciach atď. aj za ženu. ja som vždy chápala "vydržiavanie" tak, že jeden, obvykle chlap, cvaká nemalé čiastky, domy, šperky, kabelky :-), čím si získa "priazeň" ženy, ktorá však trvá práve iba do času, kým platí. ak by prestal/schudobnel, našla by si iného, keďže nemá rada jeho, iba jeho prachy. a k otázke zakladateľky, preplastikované asi byť nemusia, ani hlúpe. nejde o inteligenciu, skôr o morálku. taká trochu sofistikovanejšia prostitúcia.

5.5 elsa

áno,kamarátky áno vždy to jedna zaplatí,ale muž ma niekam pozve tak aby som si zobrala peňaženku :D :D :D ,,by si mala vidieť ako vyzerajú vydržiavané ženy jednej známej kúpil frajer jaguára auto,dom dal postaviť majú decko nie sú zobratí,už aj je čoraz častejšie u mamičky doma pekne,jej sestra to isté už ju aj vykopol z domu auto jej zobral podvádzal ju po dovolenkách chodili,ale začala sa ozývať čo ju podvádza tak aj išla nazad k mamičke doma je :D,no tam už sa neráta kávička obed či nejaká akcia,to sú tie vydržiavané ženy nie nejaká káva či obed

simka74586

Suhlasim s tebou! ;). Ja kamaratke taktiez rada zaplatim, presne ako pises ak chcem ist von a ona nema peniaze, zoberiem ja, inokedy ona....Ale ostatne je pre mna nepripuste..teraz tu budeme vyzerat ako vydrziavane zeny my, uvidis...doubledog nam to vysvetli, ako to medzi nedamami funguje :D

5.5 elsa

simka mne sa to ešte nestalo žeby som s niekym bola na káve,obede či večera,alebo na nejakej akcii,či niekde inde a že ja by som tam platila :D :D :D je to dosť smiešne,tak asi ma tam dotyčný pozval nie?,ak sa jedná o kamarátku tak to je iné jej zaplatím keď nemá nabudúce zasa ona mne a tak ....,,,potom nech ju nikam nepozve

simka74586

Moj brat ma priatelku, on pekne zaraba, ona studuje...On plati vylety, obedy, atrakcie atd, ona zoberie drobnejsie veci ako je obcas kava, mensi nakup, atd....uplne normalna vec a takto to aj ma byt ( z mojho pohladu).

simka74586

No mne pride divne aj to, ze si ludia rataju a delia peniaze " vtedy som platila ja , teraz ides ty a do centu " !!!! :D ked tak si doobjednam este aj kolac, aby sme to vyrovnali ! :D

5.5 elsa

doubledog by si len pozeral koľko mužov sa rado nechá sponzorovať,financovať!, :D :D :D je to aj naopak dobre sa prijímajú darčeky že?,alebo aj vypýtajú peniaze aj také poznám čo financovali muža,má si každý platiť svoje a hotovo pri takýchto zaujímavých vzťahoch :D normálne raz ja raz ty,aby jeden platil nonstop a druhý vôbec je tiež dosť divné,inak to nie je emancipácia naopak emancipovaná žena si všetko zaplatí sama a vybaví si veci ktoré potrebuje :)

simka74586

Nehnevaj sa doubledog ale asi si vobec nepochopil o com sa pisalo.....;)Skus si to precitat este raz ( dievca vstuduje na VS? ma brigadu...) Nikde sa nepisalo ze nie je dama, myslim si ze je dost damou ked tza neho zatiahne obed, vrati mu peniaze a on si odcupka domov a nie je mu nic blbe, prepac ale keby stretnem ja takeho kretena tak sa otocim a radsej nebudem chciet chlapa nikdy ako keby som pri nom musela tahat dve roboty lebo on je sedlak a taha odo mna peniaze ;)....