Som strasne malicka, co s tym?

Príspevok v téme: Som strasne malicka, co s tym?
malinqa

Ahojte vsetci...chcem sa vás len spýtat, či neviete niekto, co mam spravit preto, aby som bola aspon o trosicku vyssia....ide o to, ze meriam len 150cm a vazim od 50-55kg...som trosicku plnsia a co je moj velky problem je, ze mam velke prsia a kratke nohy, vyzera to (podla mna) hrozne. Poradte mi prosim vas nejakej cviky alebo nieco a este, aby som dodala mam 18 rokov. Da sa s tym nieco spravit???

adeleine

janulec, ja som mala v marci 22:)aj ja som bola v anglicku hned po mature starala som sa o deti, ale v jazyku som sa dost zlepsila.co studujes? mne sa skola zacina az o 2 tyzdne chvalabohu:)

janulec

adeleine, o mesiac budem mat 26. Ty? V pondelok mi uz zacina skola. Mala som volno 4 mesiace.
malinga, hej, je to podarene. Do Londyna som chodievala ucit sa anglinu na jazykove pobyty, ked som mala 15, 16 a 17 rokov:)

malinqa

inak viete, co je supa? ze janulec, je z USA a lusijka zase z Anglicka a "sretli" sme sa akurat v mojej teme xi :D

malinqa

moja rec....a v anglicku je vela slovakov??? kks jedine, co chcem je, aby som speakovala aspon trosicku dobre jak ty (urcite musis dobre rozpravat po anglicky)

adeleine

janulec, aj ja mam to stastie ze si nic nemusim v jedle odopierat asi mam fakt dobry metabolizmus,ale na druhej strane dost sportujem, to pomaha postave.aj ja som masova klobaska grilovane masko to je moje:)))mnam.kolko mas rokov ak smiem vediet??

janulec

adeleine, som rada, ze tie hlupe reci uz nemusim pocuvat. Na druhej strane mi stupa cholesterol pri pohlade na tunajsich ludi:) Pred rokom sme sa prestahovali z New Yorku k Chicagu. Dokopy som tu styri roky. P.S. Ja som sa v jedle v zivote nekrotila, prisaham, ze castokrat zjem viac ako priatel a to klobasy a tak. Radsej budem taka, ako si odtrhat od ust a mat zadok ako tank... Takze stihlej postave zdar (akurat varim bravco peco:)

adeleine

janulec, jej ty zijes v usa konkretne kde? jo to je pravda, vela mojich kamaratok je krv a mlieko, vravia mi aka som chuda ale ja sa z toho tesim aspon budem mat dlho fajnu postavu

lusijka

ja som isla domou len kvoli rodine...chodim tam len raz do roka..vies?...inak by som domov asi nesla, teda isla, ale neplanovala som to teraz