Prečo nechudnem?

Príspevok v téme: Prečo nechudnem?
martina1993

Dobrý deň,

potrebovala by som od Vás pomoc. Mám veľmi veľkú nadváhu a už 2 týždne sa snažím chudnúť. Pred tým som schudla celkom dosť, ale mala som cca 3-4 mesačnú pauzu, kde som pribrala asi 4kg a teraz sa váha nechce pohnúť dolu. Predtým som dokonca schudla len za pomoci úpravy stravy. Teraz chodím každý deň na prechádzku (min. 3km - nie po rovinke) a jem zdravo (parkrát som to porušila, ale ničím veľkým). Rozmýšľala som aj nad tým, že to môže byť tým, že mi pribúda svalová hmota. ALE vôbec sa mi nezdá, že by som bola chudšia. Bohužiaľ som sa na pred chudnutím nezmerala, či cm nešli dolu. Ale na oblečení zmenu nevidím. Pijem tak cca 2L denne. Neviete prečo je to tak? :/

Ďakujem, Martina

Kýčera

Ak si zbadala zmenu v objeme,potom chudneš. Preto pri chudnutí je dôležitá nielen váha,ale aj objem. Tým,že si pridala pohyb nabrala si svalovú hmotu,kt. Ti pomôže pri spaľovaní tukov,a to sa odrazilo aj na váhe. Ak si použila napr. viac soli,menej cikala,môže Ti váha aj vyskočiť. Niekedy sa váha zastaví a vtedy musíš niečo radikálne zmeniť, aby si s ňou pohla. Dobré by bolo,ak by si uviedla výšku,váhu,odkedy chudneš,...