Dovolenka pri mori 2015

87Klaudia

už len pár dni a letime velmi sa tesime chyta ma cestovna horucka :D dufam ze sprievodca bude v pohode kamoska bola cez victory na svadobnej ceste a hovorila ze bol super tak dufam ze aj nas taký bude :)

hedviga1884

vsetko je o komunikacii a myslim ze spreivodca sa prisposobi hlavne ludom a vacsine my sme boli cez victory a jeden den sa nam nikam nechcelo tak sme sa dohodli ze ostaneme v hoteli a pojdeme na plaz nikto s tým problem nemal :) je to vasa dovolenka a vas program sa da upravit :)

87Klaudia

my odchadzame o par dni ale mam trosku obyvy ako to bude s programom ci sa nam nejako prisposobia pred sa len nas bude viac a kazdemu výst v ustrety sa neda :(

anitka30

my sme sa dohodli s mojou polovickou ze si tento rok doprajeme ale tiez sme hladali tu najvyhodnejsiu cenu a nasli sme ju u victory travel velmi sa tam tesime konecne chvilu pokoja

betuskamuska

My sme sa takto pred rokom vracali z Kuby a lepsiu dovolenku ako poznavacku uz ani nechcem konence som mala nieco z dovolenky nie len drinky a plaz ale aj historia a kultura :)

anitka30

My sme sa konence rozhodli a ideme do Číny :) PEKING, SIAN, ŠANGHAJ, SUZHOU PEKING, SIAN, ŠANGHAJ, SUZHOU 23.08.2015