Naozaj chcem zomriet

Príspevok v téme: Naozaj chcem zomriet
deadGirl

Mam rada moju rodinu a je mi luto ze im to musim spravit..ale ja uz naozaj nevladzem...Uz to trva prilis dlho , nenavidim sa, nenavidim svoj zivot, nic sa s tym neda spravit..jediny clovek ktoreho som milovala ma opustil, jedine stvorenia ktore ma lubili zomreli na ceste..uz nevidim ziaden zmysel a ziadne vychodisko..nenaviidm zivot a nenaVIDIM LUDI...nikdy im nebudem verit , chcem zomriet anic necitit..naozaj nic..ja uz nemozem..

Kýčera

Počúvajte VY DVAJA-chcete to isté prežívať aj pri najbližšom narodení,alebo sa s tým popasujete už teraz? Vám by bolo MOŽNO dobre,ale čo tí,kt. by ste tu nechali,mysleli ste aj na nich?Všetci máme problémy,každého z nás niekto opustil,niektorí sú chorí a nepoznajú svoje diagnózy,iní pomaly umierajú,pretože na ich chorobu nie sú lieky a tak radi by ŽILI. Niektorí z nás,čo tu radia,majú aj oveľa vážnejšie existenčné a rodinné problémy,smrteľné choroby a napriek tomu radia iným,našli si v tom zmysel svojho žitia.Chlapče,Ty vyhľadaj odbornú pomoc.Dievča,Ty máš určenú diagnózu,lieč sa,ak Ti lieky spôsobujú takéto problémy,žiadaj ich vymeniť,skús alternatívu,správy nepozeraj,zaoberaj sa duchovnom-čítaj knižky o anjeloch,samouzdravení,ovládaní vedomia,... a ak priložíš aj Ty ruku k dielu,zbadáš,že Tvoj stav sa začína pomaličky zlepšovať.Obidvaja ste dostali ten najvzácnejší dar na svete-ŽIVOT,tak ho nepremárnite a nakladajte s ním uvážlivo a opatrne.Všetci prispievatelia za vami stoja a držia palce.Tešte sa na zajtrajšok,bude lepšie,krajšie.

smudielko

tak isto nemam pracu uz 2 roky, tiez som z vychodu presov mame toho dost spolocneho to je fakt zufale ja sa tiez zabije a bude po vsetkom uz ma to nebavi nemam pracu peniaze priatelku zijem s rodicmi nemam kamaratov znamosti zabijem sa o jedneho nestastnika menej

deadGirl

Ten clovek ma opustil prave kvoli mojim depresiam, vravel mi ake som mile dievca ale ze svojou negativitou ho davam dole a ked som brala lieky tak som bola vkuse unavena a prespala cele dni, tak to zase kazdy vravel ze nic nerobim ze ako tak mozem zit. Niesom mlada, mam 25 rokov. 2 roky som nezamestnana, nedokazem chodit do prace, mam socialnu fobiu a som z vychodu kde praca nie je, nie to este pre niekoho ako som ja aj ked mam vysoku skolu. Mojej rodine len spravim sluzbu ked sa zabijem, aj tak som len pijavica co zije u nich a nie je schopna nic spravit. Kazdy den vidim krutost, vrazdy vsade v spravach tak ako ma jeden citlivy clovek zit v takom svete? ved ja sa bojim vobec vyjst na ulicu..a ta samota je na tom to najhorsie a ked uz si myslite ze konecne stretnete niekoho kto vam rozumie a zverite sa mu, otvorite sa mu ..tak vas prave kvoli tomu opusti..ved kto normalny by zostal s takym clovekom..nic ine len sa zabit a spravit sluzbu spolocnosti aj rodine aj sebe ...

hobbo

normalne by som povedal ze volaky vtipalek chce zaujat, no ked sledujem spravy a vidim ze so samovrazdamy mladich dievcat sa v poslednom case volako roztrhlo vrece, tak asi na pobnych prispevkoch nieco bude pravdive

skus byt konkretnejšia, preco ta opustil, preco nenavidis ludi, vek atd., isto sa najdu rady ako prekonat tazke obdobie

ako nechapem preco vlastne ludi napadaju take ko...tiny ako samovrazda, ked vidim kolky chory ludia chcu zit a nemozu a zdravi si beru zivoty kvoli blbej chvili, hadam kazdy pise ze niekoho stratil niekoho alebo nieco a nemysli na to ze moze zazit nieco krajsie, spoznat super ludi....., život je strašny bumerang zo sekundy na sekundu sa moze zmenit na lepsi no toto co ty pises je nieco nezvratne a nikdy to uz nemozes vratit spet.
Tak dufam ze ti to nevyde.

smudielko

Viem ako ti tak isto nenavidim ludi, som sam, a vzdy som bol som samotar proti mojej voli, mal som lasku dievca ktore som naozaj miloval no opustila ma aj ked mi slubovala ze ma nikdy neopusti zostal som sam nedokazem verit uz asi nikomu. nemam sa s kym ani porozpravat nemam kamaratov ani kamaratky kazdy na mna kasle nikto si nespomenie ani na moje meniny ci narodeniny nezalezi na mne nikomu, okrem mojej rodiny s ktorou byvam, mam 26 strasne mi chyba niekto kamarat kamaratka ktora by ma pochipila samota boli a tiez som sa chcel zabit ale dufam ze sa nieco zmeni aj ked neviem ako lebo nic nevychadza mi

anjelik *

Tento svet nie je práve to najkrajšie miesto v celom vesmíre, ale je to miesto, ktoré práve ty krajším môžeš urobiť. :o) Rovnako, ako si momentálne schopná nenávisti, si schopná aj lásky. K tým druhým, k ďalším malým a bezbranným stvoreniam a aj k ľuďom. K svojim rodičom. Tí sa predsa tešili, keď si sa narodila, a žiadny rodič si nezaslúži, aby dieťa, ktoré s láskou vychovával, to vzdalo. Lebo ho niekto opustil. Ty nie si bytosť, stvorená v nenávisti a aby si nenávidela, ale aby si milovala, to znamená, chápala. Že nie každý deň možno stojí za to, aby si chcela žiť aj ten druhý, ale že ty si tá, ktorá ten deň lepším môžeš urobiť. Tak nevymyýšľaj hlúposti, bež si pekne ľahnúť do postieľky a mysli na to, že zajtra to už bude lepšie. Oslovujem ťa ako niekto úplne neznámy, ale ver, že pre mňa máš hodnotu. Pretože reprezentuješ život a ten má žiť a nie zomierať. Pekné sníčky ti preto prajem. :o) Jasné, že eše stále vládzeš. To to len tak blbo práve teraz vyzerá. :o)))

anonym1511

tvoja rodina ta určite miluje A trpela by bez teba, treba si vážiť že ju máš,mne rodičia umreli,zostala som sama s kopou problémov ale musím byť silná,život je dar,teraz ti je ťažko ale neskôr môžeš byť ešte šťastná A budeš rada že tu môžeš byť,Zdôver sa rodine,priateľom psychológovi,podajú ti pomocnú ruku A uľaví sa ti, nezahadzuj od seba život,niekto by aj chcel žiť A nemôže