Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

5 skorých príznakov, že vám štrajkuje pečeň

lucia 851

Ja pestrec uzivam uz asi tri roky,pretoze,mam stale zvysene hodnoty,pretoze,uzivam antidepresiva a,prekonala som aj mononukleozu.Ale ze by mi ten pestrec pomohil sa beda vobec povedat.Kolko ho uz beriem a vysledky mam stale zle.Takze asi neaky extra zazrak to nie je.

S.Maslenka

Ja som vyskúšal kombinovať pestrec s čiernym kmínom podľa zdravej pečeni .Veľmi sa mi to osvedčilo. Pestrec regeneruje pečeňové bunky a kmín zbavuje telo všetkého nežiadúceho svinstva čo prijímame v potravinách,dýchame atď.Očista a regenerácia sa mi osvedčila a budem to robiť min.3x do roka.

solitor

Pestrec treba užívať drvený nesmie sa mlieť mletý je neúčinný a zábar nie je na regeneráciu pečene.Dobre to vysvetľujú na www.zdravapecen.sk

LMarika

Pestrec je super, tiez si z neho robim cajicky a citim sa lepsie, lebo som v davnejsej minulosti mala pocity, ako keby som zomierala na nejaku otravu, o cele roky trvajucej chronickej unave a stracani pamate ani nehovoriac, boli casy, kedy som si myslela, ze zomriem mlada... Normalne sa cudujem, ako som sa z toho dostala, urcite je to aj vdaka bylinkam a zmene zivotneho stylu. Okrem pestreca je to este pupava, palina, zihlava, obcas zeleny caj... no a v ramci zmeny zivotneho stylu vylucenie potravin, na ktore mam intolerancie, kazdodenne cvicenie, obcasne behanie a dodrziavanie pitneho rezimu. Niekto sa citi dobre (bez pocitu, ze zomiera na intoxikaciu) aj bez toho, aby nieco pre to robil. Ja ale bohuzial patrim medzi tych, co musia na sebe makat, ked sa chcu citit dobre, nebolo mi to dane len tak zadarmo, ale drzim sa :) Drzte sa aj vy a nezabudajte na pestrec :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

5 skorých príznakov, že vám štrajkuje pečeň - Fórum - ZDRAVIE.sk