Ma cvicenie drepov vplyv aj na boky?

odpovedam

mas cca 12 druhov drepov, cize mozes si ich aj menit, kazde zaberaju viac ci menej na inu cast nohy (hamstring, kvadriceps, zadok, lytko). jasne, ze ucinky cvicenia sa prejavia, ale vzdy len v ramci toho, co jes. cize tazko sa mi na to jednoznacne odpoveda. vacsina ludi, co formuje telo, znizuje percento telesneho tuku, pretoze kvoli nemu forma tela nie je viditelna. takze ja osobne odporucam zvysit v strave podiel bielkovin, znizit sacharidy, cvicit v seriach a celkovy vzhlad noh sa skrasli. cvicenim noh sa vacsinou zagulati a "vydvihne" zadok.

drrepy

nemusi ist o chudnutie ale o formovanie,co sa da cvicenim dosiahnut.Tak som cvicila aj na brucho a ucinok to malo.Cize ma zaujima ci drepy formuju boky...

odpovedam

ak chces cvicit preto, aby si z bokov schudla, tak to, ci cvicenim schudnes, bude zavisiet od toho, co zjes. ak budes jest nad svoje TDEE, budes priberat. Ak pod, budes chudnut. cvicit mozes, ale to, ako sa pod vplyvom cvicenia tvoje telo bude menit, je len a len o strave.

odpovedam

cvicenim sa trhaju svalove vlakna. ludia maju mylnu predstavu, ze pohybom sa chudne. samotnym pohybom spalis velmi malo kalorii. skutocne kuzlo sa deje v kuchyni - ak chces zhodit tuk, tak z 80% je to o strave. vydaj energie musi byt vacsi nez prijem. inymi slovami - jest menej.