Co su toto za chlapi?

Príspevok v téme: Co su toto za chlapi?
Veronika-a

Dobry den, mam taky ani nie ze problem ale skor ziadam o vysvetlenie. Pred dvoma dnami som bola s kamaratkou na kavicku v jednom podniku. Sadli sme si vedla stola kde sedela partia troch chalanov vo veku tipujem asi 20 az 28? rokov. Ked kamaratka odbehla na vecko tak som tam pochopitelen zostala sama sediet. Hrala som sa s mobilo a surfovala na nete a nechtiac som pocula aj ich rozhovor. Bavili sa o babach nejakych. Jeden z nich sa tam zacala stazovat ze si dlho nezatr... ved viete a ze uz to potrebuje velmi lebo vybuchne na sefa ci co nieco v tom zmysle proste ze je strasne nervozny. Ti dvaja si zacali z neho utahovat a on im nato povedal ze si musi skoro najst nejaku dobrovolnu pichacku. Je to to co si myslim ze pichacka je ako baba na sex? Ako mi baby a zeny mame potom vediet ze nas chce chalan -muz za priatelku na vztah a nie len na pichanie?
Rozhovor pokracoval tak ze si zacali utahovat z casnicky mladej a zacali ju volat k stolu. A tie reci co potom nasledovalu ked odisla naspat k baru ani nechcite vediet. Uplne ten nezadany zacal fakt nechutne popisovat co s takou babou-pichackou bude robit, ze ju zviaze a..
Ale to je jedno, mam otazku ako zistit ze nejaky chalan ktory vas zacne balit vas chce na vztah a nie len na sex? Preco niektori muzi nechcu vztah len uzitie si? Ako mozu striedat babu za babou? Ja viem vyzeram ako nejaka co zila doteraz v klastore ale mna ten rozhhovor dost zarazil ze to tak surovo povedal ze si najde pichacku. Ako to dievca ktore bude balit ma odhalit jeho pravu tvar oco mu vlastne ide? Da sa muzom vobec verit?

soffa

to su tie take "machrovacky",chlapi ktori sa radi vystatuju a v skutocnosti su to panici,.nemaju nic len velke reci.byt tebou tak to neriesim,chlapci mali malo rokov,chceli zaposobit.na starsie baby si netrufnu,tak sa aspon vystatuju medzi sebou.normalneho chlapa nestretnes v bare,povacsinou,ale niekde v meste v prirode,.v obchode,v praci.sama musis odhadnut ci ten chlap stoji za to,normalny by sa takto nechoval.

creature

Zistis to aj z komunikacie s nim. Okolo coho sa toci jeho pozornost. A zistis to aj z toho ci chce s tebou travit cas aj inak.

Nina.

Tí chlapi ktorých opisuješ boli pravdepodobne zakomplexovaní idioti a ten dotyčný, ktorý si hľadá spomínanú pichačku, tak ten na ten sex určite nebude dlho čakať - proste bude chcieť rýchlo zbaliť nejakú babu a dotlačiť ju do postele - ak mu nedá do pár týždňov, tak začne baliť veľmi rýchlo inú (alebo bude baliť viac báb naraz), a aj to je jedna z vecí podľa ktorých spoznáš či ťa chce chlap len na sex, alebo aj na niečo viac. Nejde až tak o slová - aj keď aj tie sú dôležité -, ale prvoradé a smerodatné sú činy! Zistíš to tak, že s ním nepôjdeš hneď do postele a že si budeš všímať jeho správanie a neodignoruješ varovné signály.
Nech to znie akokoľvek, ale netreba chlapom tolerovať nič, pretože ak budeš tolerovať maličkosti postupne to prejde do štádia, že ti chlap začne skákať po hlave. Lebo ak podáš chlapovi prst zožerie ti celú ruku. Musíš si nájsť niekoho kto ti vyhovuje a je ochotný kvôli tebe aj práve tie nevyhovujúce maličkosti zmeniť.

Bandolera

Ahoj, chapem tvoje rozhorcenie, mne by to taktiez zdvihlo tlak. Lenze ja si myslim, ze proste to bola taka ich skuponova ,,davova psychoza". Jeden zacne zo seba robit sexmasinu, a samozrejme ostatni predsa nezaostavaju a oni by na jeho mieste pichali tiez kazdu jednu. Mozno v skutocnosti taky ten clovek neni, ale pchapes chlapi si jednoducho takymito recami ,,meraju vtaky". To jak ja mam v praci kolegov (aj zenatych, ale k svetu), vedia, ze momentalne som nezadana, tak sa kolko razy nestitia sprostych reci, a dvojzmyselnych narazok ( ze by mi pomohli s tym sexom, ked nikoho momentalne nemam). Ja sa len zasmejem, nieco im odvrknem a viem, ze pes ktory steka nehryzie ;-). No a to ci ta chce ten tvoj nadejny len na sex, zistis asi len tak, ze mu tak skoro nedas, idealne asi tak 3 mesiace... To je myslim dost dlha doba na to aby sa prejavil, ked mu na tebe zalezi tak si pocka, ked je len nadrzanec, pojde namotavat lahsiu koryst... No ta lahsia alternativa bude asi, natahovat ho dovtedy kym ho TY nebudes chciet pretiahnut:-D

mmmmmmmmmmmm

vies nie kadzy chlap si zenu vazi ......musis si najst toho praveho ten co pocka az to ty budes chciet,alebo az to vycitis ze je to ten ktory by stal za hriech ....