Milovali ste niekedy dvoch ľudí naraz?

brainstorm.

tak, nakoniec som skončila s tým 19ročným, bude to vzťah na diaľku ale verím, že to zvládneme, keby to niekoho zaujímalo :D :P

brainstorm.

Teda ani jedného by som nedokázala len tak vodiť za nos..aj keď možno som to nechtiac chvilu robila :( ale ak niekoho ľubis tak mu preds nechceš zámerne ubližovat,teda svedomie by ti nemalo dovoliť vobec nikomu zámerne ubližovať...nuž tvoj prístup asi nepochopím

brainstorm.

samoht: hm tak toto by som ja nedokázala, vodiť oboch za nos

londynka: zabudla som ešte odpísať, že vedia obaja o sebe navzájom :P

samoht

Mala som svoju zábavu oboch okolo prsta motat napokon ( po dlhej dobe ) chodenia s nimi som obe vzťahy ukončila ale s viac pozitívnymi skúsenosťami ;)

brainstorm.

no dlhšie som tu nebola, takže reagujem až teraz :P
Londynka: nespomínala som...ja mám za chvíľu 19, jeden má 19, druhý pomaly 21,
s jedným sa nestretávam často- kvôli diaľke, len pár krát do roka sa stretneme na nejakej akcii, no v poslednej dobe sme si písali a viac sa rozprávali.. s druhým som sa stretávala takmer denne, hm.. obaja ma milujú

anon: no nestalo sa to z ničoho nič...ale ja tu nechcem riešiť môj problém, na to som písala už iný príspevok, dávnejšie :P
len som chcela vedieť, či niekto zažil niečo podobné prípadne ako sa to skončilo..ale nikto mi nič nepovedal :/ teda nie koniec ich "príbehu"

samoht: to nie je moc chvályhodné :P a ako sa to skončilo?

anon

Zaujímavé. Mňa by skôr zaujímalo ako sa ti ničo také podarilo, zrazu z ničoho nič si spoznala dvoch a oboch si začala ľúbiť? Myslím že niečo také je vysoko nemožné.

Londynka

Brainstorm neviem ci si to tu uz spominala ale kolko mas rokov a kolko maju ony?
Stretavas sa s nimi casto? Odkial tych dvoch poznas a vedia ony o sebe?
Co citia ony k tebe? Maju priatelky?