Milovali ste niekedy dvoch ľudí naraz?

Moireal

Cloveka mozu pritahovat fyzicky tisice ludi ale nieje to laska. Bezistne niekoho milovat dokazu ludia horko-tazko jednu osobu a nie viac. Cim je clovek starsi a ma viac vztahov za sebou, vie to lepsie odlisit.

Slobodna

Mňa by zaujímalo či je zakladateľ muž alebo žena a prečo ho táto otázka zaujíma. Od toho sa potom dá odvíjať riešenie. Lebo existujú rôzni ľudia a preto aj názory/ odpovede budú rôzne a k ničomu to koniec koncov nepovedie.

liecitel

Riesite tu ci sa da milovat dvoch naraz a ci sa neda...Nikto tu vsak neriesi co to vlastne MILOVAT druheho cloveka znamena? .ona len napisala ze v ako zmysle to nemysli a prave mna by zaujimalo v akom zmysle to mysli to je dolezite.To ze vraj miluje dvoch naraz sveci hlavne o tom ze nemiluje samu seba-nizke sebavedomie,nespokojna so sebou,nema ziadne konicky-zaujmi ktore by ju v zivote naplnali,nema urcene priority a ciele do buducna atd...ci sa mylim?

Bandolera

Milovat dvoch ludi naraz? Podla mna je to nonsens... Ked niekto povie ze to zazil alebo to preziva, v skutocnosti nemiloval asi nikdy. Preadsa ked nikoho milujem v pravom slova zmysle, je premna jediny a jedinecny a iny mi k zivotu nechyba... AlterEgo05 nemyl si platonicku lasku s milovanim... Ako mozes povedat, ze si milovala rovnako intenzivne cloveka ktory o tom ani nevedel a aj cloveka s ktorym si mala harmonicky vstah?

Slobodna

Kto miluje viacerých naraz, skutočne nemiluje ani jedného. Milovať je možné len jednu osobu. Ten, kto dokáže milovať viacerých asi nie je v citoch veľmi stály. To je ako keď vám muž povie, že miluje všetky ženy. Miluje skutočne aspoň jednu? A ak dokáže milovať žena viacerých mužov, tak tiež nedokáže poriadne milovať ani jedného z nich. Samozrejme, existujú takí ľudia, ktorí rozdávajú svoje city a náklonnosť na všetky strany. Našťastie k nim nepatrím.

AlterEgo05

Ano, milovala, vyslovene ano, vlastne mam pocit, ze se mi to stava porad :) Treba jsem tajne milovala jednoho, mezitim jsem si nasla harmonicky vztah, ve kterem jsem milovala i toho druheho... ovsem city mi trochu preskakovaly, pro psych. nemoc, ale uzasni byli oba ^_^

MultiLevel

Mozne to zrejme je, ale nikdy som to nezazila. V citoch som najma na zaciatku dost logicky uvazujuci clovek, co sa mi neskor vyplati, ked sa do daneho cloveka az po usi zamilujem :D Pri takomto podvedomom fungovani nemozem naraz milovat dvoch ludi. Mozu sa mi pacit dvaja, citit naklonnost k dvom ludom, mozu ma pritahovat,ale milovat neviem dvoch.... :)