Co mam robit?

Príspevok v téme: Co mam robit?
mam strach

Zvyknem si vytrhavat chlpky v okoli bradaviek pinzetou. Obcas sa stane ze mi vyrastajuci chlpok zacne vrasta pod kozu a potom ho povytiahnem ihlo a vytrhnem. Lenze jeden chlpok vyrastajuci robi stale problemy na pravom prsniku. Vzdy mi vrasta pod kozu. Vcas ho stale vytiahnem ale tentokrat som si to neustrazila a vrastol tak ze ho uz nejde vytiahnut. Vidim ho pod kozou a mas uz dlzku asi pol centimetra. Co s tym? Pokusala som sa ho dostat ihlou ale boli to. Je akosi hlboko pod kozou ale vidiet ho. Nejde mi to. Roztahuje sa tam co moze nasledovat ak bude dalej rast? Ako to ze si tam rastie a ma miesto? Raz co mi tak viac vrastol tak som to miesto mala opuchnute trosku ako akne a bolelo aj zacervenalo ale teraz nic. AKo to? Co sa moze stat ak bude nadalej sa tam roztahovat? Mozem to nechat tak ak nesposobuje tazkosti? Nemoze z toho vzniknu rakovina?
Prosim odpovedzte mi niekto.
Dakujem

mam strach

Takze kedze mi nik z vas neporadil, tak som sa dnes nasrala a vykonala sama drobny chirurgicky zakrok. Vybrala som si ihlu s najtensi hrotom, vypalila ju nad ohnom a oplachla studenou vodou. Potom som zatala zuby a prepichla si kozu v tej oblasti aby som sa dostal k chlpku. Trvalo mi to nejaku chvilu a az na treti pokus som sa konecne prepichla k nemu a ponadvihla ho mierne a nasledne som vzala pinzetu a vytiahla ho von. Siel napodiv lahko ale stipalo to jak svina. Bol dlhy uz viac ako pol centimetra az sa stale divim akoto ze si nasiel miesto a svoj rast a nerobil ziadne problemy. Keby som si nevsimla ze pod kozou je nieco ako zarasteny chlpok tak ani doteraz neviem ze tam pod kozou rastie. Neviem co by sa dialo keby som si ho nevsimla a rastol by dalej. Ranu som vydenzifikovala pletovou vodou s obsahom alkoholu a prelepila leukoplastom. Len dufam ze to nebude mat ziadne nasledky.
Takze asi sa treba v zivote riadit heslom " pomoz si sam aj Boh ti pomoze"