Akné, vyrážky, fliačiky

Príspevok v téme: Akné, vyrážky, fliačiky
Kokos_ka

Ahojte,veľmi by som chcela poprosiť o radu hlavne tých čo si týmto "peklom" prešli :)

Mám 20 rokov a už minimálne od 11tich problémy s pleťou ,asi do 16tich to bolo obyčajné akné ,no posledné štyri roky sú to veľmi bolestivé "vredíky" ktoré sa mi objavujú hlavne na lícach ,brade ,sánke ,čele no vlastne všade ,sem-tam na chrbte ale tomu neprikladám veľký význam
Chodila som ku kožnej ,tá mi však nikdy nepomohla,buď do mňa natisla lieky alebo mi dávala krémiky, ktoré môj stav vždy len zhoršili.z krve mi tiež nenzistili nič špeciálne a alergiu nemám.Potom som začala navštevovať kozmetičku ,investovala som do toho dosť peňazí a stále žiadny viditeľný výsledok ani po dlhej dobe..už som fakt zúfala ,stravujem sa zdravo (veľa zeleniny,ovocia) vody pijem tiež dosť,bylinkové čaje,rôzne doplnky,semiačka..športujem ,stres takisto nemám,pleť si čistím pravidelne prírodnou kozmetikou(z nej to nemám).. naozaj som už zúfala...mali ste niekto takýto problém?..prosím poraďte lebo vete "z toho vyrastieš" už moc neverím
ďakujem

I am

Viem že všade píšu že si to nemáš vitláčať ale skús si vytlačiť jeden [skúšobný] a natry si ho pastou aby sa vysušil môžeš natrieť aj nevitlačený.

Skús obmedziť mliečne vírobky
Bud čo najviac na slnku
A to je vsetko co ti moyem poradiť lebo to mám otestované
Ps.Vela šťastia
PPS.Prepač ze ti tikam

klaudigirl

Ahoj! Vyskúsaj prirodne mydlo z olivianatural.je to na aknoznu, problematicku plet.v mojej rodine to pomohlo kazdemu, kto mal taky problem.
www.olivianatural.sk