Depresia? Netusim...

Príspevok v téme: Depresia? Netusim...
anonym1111

zdravim moje problemy sa zacali par mesiacov dozadu predtym som sportoval (hokej) mam 20 rokov. museli mi operovat koleno a odvtedy ako sa toto stalo som akoby uplne vymeneny. Nic sa mi nechce mam problem ist si aj sadnut von na pivo s kamaratmi radsej spim doma alebo len tak bezcielne pozeram do pocitacu na serialy ktore ma absolutne nezaujimaju a takto to ide cele dni mam taku nijaku naladu proste ani dobru ani zlu ako keby som mal v hlave hmlu neviem sa vobec na nic sustredit napriklad pozeram film a po 20 minutach zistim ze ani neviem co to je za film mam uz par rokov predpisany rivotril 3 krat denne 0,5 mg kvoli impulzivite ten mi moju naladu vobec nezlepsuje (najprv som si totiz myslel ze to bude zavislostz rivotrilu ) uplne sa mi pokazili vztahy na kazdeho som neprijemny. V pohode som jedine vtedy ked na mna nikto nerozprava a ja mam svoj klud je mi aj luto okolia otec za mnou pride a opyta sa ma ze ide do mesta ze ci mi ma priniest nieco na jedenie a ja hned vybuchnem a poviem ze nejsom decko ked nieco chcem kupim si to sam a potom mi to pride luto ale neviem to vobec ovladat jedine co mi pomaha je liek tramal ktory mi predpisali po operacii snazim sa ho uzivat co najmenej ale ked si ho dam vtedy mam cely den energiu dobru naladu ale kedze je to opiat tak si ho davam len ked uz je velmi zle to znamena ze sa zobudim a uz citim ze to bude velmi zle tak si dam par kvapiek. dalej ma trapi ranny tras ruk ranna bolest svalov bolesti chrbta SOM ZO SEBA UPLNE MIMO VED SOM BOL ESTE PRED PAR MESIACMI NORMALNY A ZRAZU TOTO mam stym ist k psychiatrovi alebo kam ? :( a keby boli otazky na drogy tak tvrde drogy ako pervitin kokain vobec marihuana 2-3 krat mesacne teraz vobec moju naladu mi akurat este zhorsuje alkohol mi teraz takisto nerobi vobec dobre moje ranne stavy mi este zhorsuje jedine co uzivam je rivotril predpisany obvodnou to uz asi 3 roky a ten tramal ale ked uz je fakt zle