Kvalitný zubár

Príspevok v téme: Kvalitný zubár
compostela

zdravím, chcem sa opýtať či tu niekto nepozná alebo či nemáte nejaké skúsenosti s nejakým kvalitným zubárom na svk alebo v čechách...mám jeden problém a to sú moje zuby ...mám genetickú poruchu a zubári v mojom okolí sa do toho púšťať nejdú odporučili mi si nájsť niekoho kto by do toho šiel...potrebujem to súrne ..ĎAKUJEM

patrisaa

paulina991: jasne tak uz chapem, nevedela som co presne chces pocut. Zatial som u nich bola iba na dentalnej hygiene a to som platila 30€. Nastastie zatial nepotrebujem ani fazety ani nic podobne, este mam zuby v poriadku a snad este nejaky cas aj budem mat. Vsak sa tam skus objednat, oni ti pri prvom vysetreni povedia co presne treba spravit. Netreba sa len bat;-)

paulina991

Celkovo som myslela, ja neviem čo ti tam presne robili či fazety alebo si bola tam na dentálnej hygiene. Preto som sa to tak spýtala že koľko platíš aby si mi napísala čo ti robili a koľko ťa to vyšlo

Oto96

Cavte, je tu niekto komu robili fazety? Kolko ste platili? Zaujima ma to pretoze by som si ich mal dat spravit, lebo moje zuby vyzeraju strasne. Len sa potrebujem pripravit nato ze kolko si zato mozu vypytat..

erikalahka

patrisaa v pohodicke, vsak presne to ani nepotrebujem vediet to ma len tak zaujimalo lebo ja tam chodim uz skoro dva roky. Zo zaciatku som tam chodila castejsie a teraz uz len raz do roka na preventivnu prehliadku, ale vsak tak isto to mas aj ty, nie?

patrisaa

erikalahka: ano k nemu chodim. A chodim tam uz vyse roka, neviem ani kolko presne, uz si to nepamatam kedy som tam bola prvy krat
paulina991: nerozumiem tvojej otazke ze kolko platim zaco? Co by ta konkretne zaujimalo?
kaslia: nepochadzam priamo z Kosic ale z jednej dediny pri Kosiciach, takze to az tak daleko nemam. A v kosiciach mam robotu, takze to je v pohodicke to dochadzanie

paulina991

Tak moc si mi nepomohla, pozriem si to teda na mape že kde sa to približne nachádza. A koľko tam prosím ťa platíš?

patrisaa

erikalahka, paulina991, kaslia

Baby idem Vam to napisat takto hromadne, lebo sa podstate pytate nato iste tak aby som to nemusela sto krat pisat. Navstevujem dentalne centrum v KE a presne ako kaslia napisala je to to na zlatej ulici. Paulina ty si to pozri na internete kde sa to presne nachadza, na mape to lepsie pochopis ako keby som ti to tu napisala a ani sama by som ti to poriadne vysvetlit nevedela:) Erika moj zubar sa vola Culba

misha2107

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovej práci, nakoľko potrebujem väčší počet respondentov. Zaberie vám to iba chvíľu a mne to pomôže. Ďakujem. www.survio.com