Ano / nie psa

Príspevok v téme: Ano / nie psa
bez_mena

Pozdravujem Vás,
už nejakú dobu premýšľam, že by som si kúpil psa (páči sa mi Maďarská vižla), mal by som spoločníka na behanie, prechádzky (čiže s venčenie bez problémov) a nebol by som sám. Problém je, že odchádzam do práce o 6:00 a prichádzam okolo 17:00. Bývam v byte na prízemí a netuším ako by to zvládol (či by neštekal aby ma susedia nepochovali). Chcel by som vedieť Váš názor, či je vhodné si za takýchto podmienok obstarať psa. Ďakujem

Shayleen

My máme psa v byte je to labrador - boxer a nemáme s ňou problém.
Spring:
- čo sa týka chĺpkov tak každý deň to nieje až tak toho moc že bože moj to tu v byte vyzerá ako v stáli
- pes nesmrdí to je iba zápach v ústach našu umýva pravidelne a nesmrdí
- počul si o vytrani a praní?

Bez mena:
- keď toho psa naučíš správnemu správaniu sa tak stekat nebude a aj to si zvykne že budeme sam/sama pokiaľ nedôjdeš domov a vykendy más určite voľné takže kvôli tomu si nerob starosti. Naša síce nieje nikdy sama doma a keď predsa tak len chvíľku. A neexistuje nič krajšie keď dôjdes domov a pes tá privíta ;)

A vôbec poznám vela ľudí čo majú v byte psa. A ten pes sa vôbec netrápi prečo by sa mal vôbec trápiť?

spring

uprimne ti radim: NIKDY nebrat psa do bytu. Trpi pes, trpis ty, trpia vsetci. Hovorim z vlastnej skusenosti. Nebude to fungovat ako si predstavujes a tieto kratke chlpy budes mat vsade - uplne vsade - doslova sa zazeru do vsetkych textilii a do kazdej medzierky v byte. Okrem toho ti bude byt smrdiet akokolvek budes psa umyvat - ty to nebudes citit, ale kazdy iny kto vojde do bytu - takisto aj tvoje oblecenie..atd. atd ...

5554

www.martinus.sk
Kup si tuto knihu :) pes do bytu patri, dokonca je tam vo vacsom v bezpeci ako vonku, fakt si tu knihu kup, je tam aj o tom pisane

Deria

Tiez tvrdim, ze nie. Vela ludi robi tu chybu, ze si kupi psa a potom je chudak pes cely den zatvoreny v byte. Je nieco ine, ked psa uz mam a zrazu sa mi zmeni pracovna doba alebo dostanem pracu, kde musim byt cely den. Kvoli tomu nedam psa prec ale snazim sa najst nejake vychodisko, napr.kto by ho aspon vencil pocas mojej nepritomnosti. Ale kupovat psa za podmienok, ktore opisujes...urcite nie.