Práca v zahraničí

spring

Shayleen .. naco zasa inym protirecis?

autorovi: ..ja som si povedala svoj nazor a aj si za nim stojim a neodporucala by som ist do rakuska uplne bez reci a odkazana na nejaku agenturu alebo nejakych chlapov ...
..a zohnat pracu v rakusku je total easy ked na pohovore ako tak porozumies ..
..co sa tyka skladov - zamerala by som sa aj na sklady v obchodoch s oblecenim napr. - v tychto obchodoch sa celkovo zamestnanci menia ako spodne pradlo - mladym sa nechce, ostavaju len ti ktory chcu...

Shayleen

Ovecka Áno je tu vysoká nezamestnanosť máš pravdu žiaľ bohu

Adam keď máš FB zapoj sa do skupín ako "slovaci a Česi vo Viedni" takýchto skupín je X tam by ti vedeli chlapy lepšie poradiť

adammmm

o mekac nemam zaujem do skladu skorej by som siel len to ze ked nemam ziadnych znamych nikde vo svete a chcel by som ist prec zo Slovenska je tazko a tie agenturi co som sa docital nic moc ziadna.. takze neviem no..

adammmm

dakujem za odpovede no ta jazykova bariera v nemecky hovoriacich krajinach by bol asi problem skorej dake tie staty kde sa dorozumiet anglicky by ma zaujimali aj ked rakusko by bolo idealne no to asi tazko bez nemciny..

Shayleen

Spring mýliš sa poznám pat ľudí čo buď nevedeli alebo len pár slov a dostali prácu. Kto hľadá ten aj nájde. Najlepšie si nájsť robotu a radu na FB tam je niekoľko skupín stačí do nich zapojiť sa a bude

spring

uplne bez reci v Rakusku je najst robotu podlamna skor nemozne - ak by ta doslova niekto nedosadil - znamy a pod.
.. pokial clovek aspon co to vie po nemecky si najde pracu hned - v obchodoch, skladoch atd ...
.. neviem kolko mas rokov, odkial si a ake mas vzdelanie, aky jazyk ovladas, ale napr. do rakuska by som s agenturou nesla.

Shayleen

Slobodná Áno máš pravdu ale aj tak. A s tou VŠ sa mi zdá tiež smiešne. Na SK by sa muselo veľmi veľa zmeniť