Dlhodobé pokašliavanie

Táto diskusia patrí k článku: Dlhodobé pokašliavanie
Dlhodobé pokašliavanie

Mám 7 ročnú dcéru, ktorá už viac ako 2 mesiace pokašliava. Zozačiatku to bol taký štekavý suchú kašeľ asi po3 týždňoch mala jeden deň teplotu 38,3 a kašeľ sa zmenil na vlhký aj soplíky nejaké mala. Brala antibiotiká ceroxim. Teplotu viac nemala ale po pár dňoch sa kašeľ opäť zmenil. Vlastne to už nie je kašeľ ale niečo podobné keď robíte hmmhm. Teda akoby chcela niečo odkašľať so zatvorenou pusou. Problém je že to robí veľmi často a celý deň, myslím, že zakaždým keď prehltne sliny. V noci spí kľudne, bez pokašliavania. Brala pleumolysin, kalciový sirup,Erdomed už si ani nepamätám čo ešte. Z alergológie berie cezeru, singulair a teraz ako pokusnú liečbu flixotide diskus. Ale žiadne zmeny. Dýchanie mu čisté, výtery z hrdla tiež, v krvi tiež nič nenašli. Lieči sa na vrodenú zníženú funkciu štítnej žľazy. Berie eurhyrox 25. Lekár na krčnom to zhodnotil hneď ako návykový kašeľ, zvažujeme psychologické vyšetrenie, dcéra však tvrdí, že má pocit akoby jej v krku niečo vadilo a že ju aj šteklí. Čítala som aj o mnohopočetnej endokrinnej neoplázii. Som zúfalá z toho, že neviem kde je príčina toho problému. Na nič sa nesťažuje. Vedeli by ste mi poradiť čo by to mohlo byť alebo kam sa mám obrátiť?