Negativny test - bez periody

Príspevok v téme: Negativny test - bez periody
chcem_bobo

Ahojte.S priatelom sa snazime o babo a konecne meskam :) Poslednu menstruaciu som mala 2.4.2015 no tehu testy mi vysli negativne. Robila som Rapiclear aj rano aj poobede. Gynekolog mi vzal krv no kedze bolo volno tak musime cakat do pondelka na vysledky. Je mozne ze som tehotna aj ked mi test ukazal len jednu ciarku? Prsia ma bolia niekedy tak ze si musim dat dole podprsenku a inokedy takmer vobec. Citim vacsiu unavu, obcas zavrat. Mam na nieco chut ale ked to zacnem jest tak hned to polozim lebo ma napne (priatelovi som pilila usi s kiwi tak siel a kupil kiwi ale ani som ich nedocistila lebo mi vadila vona). A obcas mam pocit "vlhka" tak letim na wc ci to nie je perioda ale nic. Aj take akoby pnutie v bruchu podbrusku. Ine nez pred menstruaciou. Cyklus som mala vzdy pravidelny 28-29 dni pred aj po vysadeni antikoncepcie (vysadena pred pol rokom). Mate prosim niektora skusenost s tym ze ste mali negativny test hoci ste bola tehu? Podla lekara by som v pripade tehotenstva mala byt v 5. tyzdni a 3. dni, no nevysetroval ma lebo nechcel narusit krcok a ani na sono ma este nebral vraj je skoro.. Prosim ak mate skusenost napiste. Pondelok je sice co nevidiet ale viete ze ta nedockavost to vyrazne predlzuje :) Dakujem