Leukémia

Jojka49

Dnes budu,ale vcera som zistovala po jednej znamej V KE a ta volala s lekarkou ktora jej robila biopsiu kostnej drene ,tak vravela že o akutnu leukemiu sa tu nejedna ale o lymfom a vidi to pozitivne s liecbou...dnes ma ist pribuzna na ct a cim skor ju beriem do KE

Jojka49

Údajne to uz nieje akútna leukemia ale lymfon....dnes to vravel lekárka v ke ....ja nechapem 5 dni do nás hustia ze je to akútna leukemia a dnes vrajze je to lymfon tak ja uz neviem

llek

Diagnoza AML vo veku 65 rokov je vzdy tazka situacia, liecba je velmi narocna, vzdy sú pomerne výrazné vedlajsie ucinky, dlha hospitalizacia. Ak sa rozhodne pre intenzivnu liecbu, musi sa pripravit na tazku cestu s rizikami. Lenze neliecena akutna myeloblastova leukemia nie je zlucitelna so zivotom a zvycajne nie je vela casu na rozhodovanie, veci ide prilis rychlo

philips

Riaď sa radami lekárov, vedia čo robia a majú aj svoje skúsenosti. Danej príbuznej držím palce, i keď v jej veku to bude náročný boj, ale dá sa zvládnuť.

Jojka49

Čiže je to akútna myeloblastova leukemia ....na 99,9 po odobrati z kostnej drene,vrajze nemajú este setky výsledky az zajtra budú ale lekárka mi povedala ze je to na 99,9%