Psychika a práca

Príspevok v téme: Psychika a práca
Krška

Zdravím.

Mám problém s tým, že od ukončenia školy až doteraz čo už je 7 rokov som vystriedal viac ako 10 robôt a nikde som nedokázal vydržať dostatočne dlho. Vždy bol problém s tým, že sami nikde nepáčila práca čo som vykonával. Prevažne som pracoval vo výrobe aj ako manipulant vo výrobe. Väčšinou som vydržal pár mesiacov, avšak teraz už nie som schopný vydržať ani mesiac. Skúšal som si vždy povedať, že proste vydržím ale nedokážem vydržať v práci, ktorá sa mi nepáči. Ničí mi to celý život, bohužiaľ mi to už ničí aj vzťah s priateľkou. Myšlienky na samovraždu sú každodennou rutinou.Avšak pokiaľ mám priateľku som ochotný bojovať, teda hľadať rôzne iné zamestnania a dúfať, že sa snáď niekde uchytím. Teraz som objednaný psychiatrovi, ale mám obavy či mi pomôže. Jediným mojim veľkým problémom je tá práca. Ak nepomôže ani doktor, nevidím to inak len tak, že sa priateľka so mnou rozíde a nakoniec spravím to na čo sa už dlho chystám a budeme mať už všetci pokoj.

Ak tu je niekto kto má podobný problém, alebo tu je nejaký doktor, čerstvo vyštudovaný doktor, ktokoľvek kto by vedel poradiť, pomôcť napíšte. Ja už neviem čo mám robiť, a bohužial sám si už asi nepomôžem. Pomohla by aj diagnostika problému, či to je nejaká choroba, alebo kde je problém. Vopred ďakujem.