nahrada Rohypnolu

dr.dr

Nechcem urazat, ale mam pocit, ze neviete asi citat. Kamos ma alergiu na Dith., ale MuDr. mu este nepredpisala ten rohypnol iba o nom nepriamo hovorila, lebo nespi v noci. Ja ze je to droga navykova, ze to nech nebere. Takze ked je na Dit. alerg. a Rohy. mu neodporucam, tak ktore dalsie medikamenty su podobne, ale asi na baze Roh., lebo lieky podobne dith. tiez mozu sposobit alergiu.
P.S. ak by som si nieco chcel slahnut tak pojdem von za barak a tam zozeniem asi nieco lepsie, ci nie?

kiri

rohypnol a dithiaden su dve dost odlisne veci. Velmi by som ich neporovnavala, lebo to posobi, ako ze nas vyvaras a chces info na ine haluze, co sa zapijaju dvoma vodkami...

kiri

dr.dr> mal by si frisko odpovedat, lebo Tvoja otazka posobi ako klasicka otazka fetaka, co si ulieta na hypnotikach a sedativach.

dr.dr

Moj znamy ma alergiu, aj na dithiaden. Dost v noci nespi. Bol s tym aj u koznej a ona nepriamo nieco hovorila o Rohypnolu, ale podla mojich info je to droga, alebo take nieco. A nechce teraz brat nejake drasticke tabletky, ked moze byt aj na nich alergicky. Takze nejaku nahradu Dihiadenu(Rohypnolu) skuste poradit.

panika

velmi zvlastna otazka..prepac, ale neposobi velmi dobre. ak to potrebujes vediet zo zdravotnych dovodov, porad sa s lekarom