Priateľ si pozerá na FB kolegyňu

Príspevok v téme: Priateľ si pozerá na FB kolegyňu
strawberry12

Baby mám otázku. Môj priateľ si zase stále pozerá kolegyňu, každý druhý tretí deň...Z jeho chovania by som si toto nemyslela nikdy. Je ku mne milý, stále mi vraví ako ma ľúbi aká som žena jeho života atď. Mali sme ale menšiu krízu a ja som sa mu prihlásila na FB kukla činnosť a všade ona..Keď som s tým na ňho vyšla povedal, že ho absolútne nezaujíma a že si ju stále nekuká. Ale pravda je však iná. Ja sama nechápem či je to normálne alebo ako sa mám k tomu postaviť. Lebo nemyslím si, že je to v poriadku keď si niekto takto intenzívne pozerá opačné pohlavie. Poraďte čo by ste robili..:)Alebo ako by ste to vnímali

strawberry12

MultiLevel- No len ktovie či ako ja, svojprávna keby si niekoho stále intenzívne okukujem tak či on by bol nato hrdý a nevadilo by mu to..:D Nevadí mi že si pozerá iné ženy, veď preto má oči... Aleee v prípade keď sa to opakuje stále a každý druhý deň tá istá osoba tak asi v tom niečo bude. Zamysli sa prosím ťa nad tým a neber to len ako nejaký kódex vzťahu, že človek nemá do súkromia liesť...Verím, že keď budeš vo vzťahu, tak to nikdy neurobíš...a potom budeš štastný/á keď po rokoch prídeš nato, keď tomu človeku dáš úplne všetko, že on ťa už dlhé roky klame..:)

MultiLevel

Iienocka, neviem preco by som tu mala opisovat moje sukromie, ale ok :-) V krasnom vztahu som vyse 8 rokov, z toho som 4 roky vydata. Mala som viacero vzahov a jeden z nich bol presne taky ako opisuje zakladatelka temy, avsak ta "preverovana" som bola ja. Nemohla som si s kamaratom napisat peknu smsku, ked som lajkovala fotku nejakeho muza, okamzite som bola podozriva z nevery...a takto by som mohla pokracovat dalej. Teraz mam krasny vztah, v ktorom funguje dovera, sloboda, laska a najma ucta.
Uznavam, su muzi, ktori su suknickari a baby im bohuzial naletia. Nuz ale to uz vy musite vediet koho mate doma..... :-) Pokial ale chlap nerobi nic zle, akurat si pozeral fotky niekoho, z toho by som nerobila dramu. Vy ste si slecny nikdy nikoho z prace nepozerali na fb? ja hej a moj partner tiez...a to nema ani fb :-D Pozeral si cezo mna. Ale aby som kvoli tomu vysilovala? Uz som to zazila z druhej strany a vo vsetkom som bola nevinne. Hanbila by som sa tak spravat kvoli pozeraniu si fotiek niekoho z prace a robit zavery z nicoho

lienocka28

Vies multilevel neviem ci si zadana alebo ako, ale podla tvojich komentárov asi nie. V niecom mas pravdu, treba cloveku dopriat slobodu, ale ked ten clovek to evidentne zneuziva druhy clovek to vyciti. A to uz potom asi nikto nechce byt klamany a pozrie sa pravde do oci hoci aj bohuzial, ze druhému vlezie do sukromia. Mne sa to tiez stalo, vsetko bolo v poriadku nic som neriesila, nepotrebovala som vediet s kym si moj priatel pise/vola, ked mi povedal ze ide s kamarátkou von neriesila som to. Az do doby kedy sa zacal spravat divne a mne vravel, ze vsetko je ok. Teraz tu poviem, ze nic lepsie ako otvorit si jeho sms som urobit nemohla. Vdaka tomu som uz dalej nestracala cas s niekym, kto ma podvadzal a nemal tolko slusnosti ukoncit somnou vztah. Takze ano nie je to zrovna ok, liezt niekomu do sukromia, ale na druhej strane je fer to co robi on jej???

MultiLevel

Ano milujem vety typu - doverujem mu na 100% ale riadim sa heslom "doveruj ale preveruj". :-D :-D Citas sa? Ako mozes doverovat ale preverovat? Logicky to potom nema nic spolocne s doverou. Keby si bola taka vyspela a tak doverovala, za jedna - neliezla by si mu do sukromia a ani by ta nenapadlo ho cepovat za pozranie niekoho fotiek....Ak sa takto spravas casto,v to pripade sa mu necudujem, ze si radsej pozera inu zensku. To co riesis je chore a svedci to akurat o tvojej nezrelosti a nizkom sebavedomi. Skutocne, ries seba a nie jeho. Lebo ty tu mas evidentne problem. On si ako svojpravny moze pozerat koho len chce. A ver,ze ked sa nadalej budes takto spravat prides o neho :-) Ale nie kvoli kolegyni, ale kvoli svojmu spravaniu :-)

lara331

ja tiež tomu celkom nerozumiem, bud to ti chlapi potrebuju robit, alebo niesu este pre nas ti pravi... a tiez neber chlapa vazne, ked ti vravi ze si prenho ta naj a pritom robi toto... ja som to uz zacala brat tak, ze jednym uchom dnu, druhym von... jednoducho neverim ze takyto chlap to so zenou mysli naozaj vazne a uprimne. hlavne maj oci otvorene, a nezameriavaj sa len nanho, mozno stretnes niekoho, kto ti bude vyhovovat a nebude ocumovat ine...inac ten FB je ozaj rozbijac vztahov

strawberry12

Lara331- skvelý názor, ako z tejto situácie vykorčuľovať... Len proste nedokážem pochopiť potom o čom je to, keď človek je vo vzťahu a pritom potrebuje aj iné osoby pútať atď... Alebo jednu osobu stále obdivovať a pritom mať niekoho doma čo mu vraví že je najkrajšia žena na svete atď... Tak potom sú to keci asi :) Neviem, asi mám veľmi obmedzené myslenie..:) Asi je nejaký nový druh lásky na svete :)Myslieť na jednu osobu a milovať druhú...

strawberry12

MultiLevel- Ďakujem za názor, ale jesť, dýchať, atď sú asi iné veci nie náhodou? Priateľ má pri mne voľnosti koľko chce, nikdy som ho v ničom neobmedzovala atď. Stalo sa to s tým FB, sama som nie nato hrdá, ale pokiaľ ti na niekom záleži a dá ti nejaké silne podnety, tak proste podľahneš. Sama za šmírovanie nie som.. Ale dôveruj a preveruj..A vidíš, oplatilo sa. Ak človek už začne pochybovať nie je to len tak bez ničoho..A otázka nebola o tom prečo ma milovať a prečo nie, to si na omyle, pretože ja som mu dôverovala na 100 %, žiadne podozrievačky ani slovom a vidíš, on už si pravidelne ju na fb kukal, nie je to záležitosť mesiaca...Som vo vzťahu celkom dosť vyzretá nato aby som vedela čo chlapi nemjaú radi atď. A otázka bola o niečom inom...

lara331

vykasli sa na to ja som presne to iste robila svojmu priatelovi, az sa zacal bat chodit na FB :) a co som dosiahla? praskli mu nervy a povedal mi ze ma uz nelubi a chce sa rozist... samozrejme ze sme to skusili este raz, mna to zabolelo velmi co mi povedal, ale aspon som sa uvedomila.... zacala som tie jeho FB aktivity uplne ignorovat, bolo a este aj je to tazke, ale predsa nechcem byt stihacka, a hlavne nechcem byt zena, ktora nemoze byt bez chlapa, ale chcem byt zena, bez ktorej nemoze byt chlap :)teraz sa zameriavam na seba, staram sa o seba viac nez inokedy, aby som sa pacila aj inym muzom, nech moj mily vidi, ze nieje jediny chlap na svete co ma o mna zaujem :D pestujem si stratene sebavedomie a celkom ma to bavi :) prajem vela stastia

MultiLevel

Dievca zlate....zakaz priatelovi jest, dychat, chodit do prace, na wecko a spravaj sa k nemu aj nadalej ako k nesvojpravnemu. Urcite ta za to bude milovat a nikdy, nikdy ta nepodvedie ani neopusti. Lebo sa vo vztahu s tebou bude citit uzasne......
Skor ako nad nim, sa zamysli nad sebou, lebo to co robis, tvoja reakcia a smirovanie nie je v poriadku. Daj si doporiadku vlastne sebavedomie. A ked chces byt milovana, niecim si to aj zasluz. Zatial sa spravas ako stihacka

Majka2345

Ha :-)m ti nasi chlapi...Ja som svojmu tiez nasla obrazky inych zien z jeho mesta mal to pod priecinkom nejakej oslavy ( rozum sa pozastavi, co clovek nedokaze vymysliet), prekvapilo ma to ale bola som ticho, kedze sme mali dva mesiace vztah na dialku a videli sme sa menej kvoli praci, nejak som to prekusla, nakoniec som prisla na to ze si cele tie dva mesiace vypisoval so zenami, ked som prisla vsetko sikovne pomazal atd atd, cize ja osobne si myslim, ze toto je iba zaciatok niecoho, a kedze ste dospeli ludia, normalne sa s nim o tom porozpravaj, nerob tu chybu ze mu budes robit to iste, davat si pauzy - co je toto za hlupost dat si vo vztahu pauzu, na vztahu treba pracovat a problemy riesit a nie si davat pauzy ;), a ked priatel nepochopi, ze ti to nie je prijemne, alebo ti neda normalne vysvetlenie tak ja osobne by som to uz zacala brat cele s nadhladom