Caste sny s byvalym priatelom

Príspevok v téme: Caste sny s byvalym priatelom
klokanik111

Zdravim, poslednu dobu mam taky problem, nie je to nic s cim by sa nedalo zit, ale trapi ma to. Asi v 16tich som sa dala dokopy s mojim byvalym priatelom, s ktorym sme boli spolu takmer 3 roky. Bola to moja prva taka velka laska, velmi som ho lubila a rozchod s nim bol pre mna velmi tazky. Po nejakej dobe som sa spamatala, prerusila s nim UPLNE kontakt, a odvtedy sa ku sebe spravame ako keby sme sa nikdy nepoznali. Kontakt s nim som prerusila aj preto, ze v mojom zivote sa objavil dalsi muz, s ktorym som uz vyse roka, bola som stastna ze som sa dokazala zalubit, prist na ine myslienky, nejakym sposobom zabudnut na to, co bolo, navyse ten moj terajsi je naozaj uzasny, mily, pozorny, urobil by pre mna cokolvek a citim ako velmi ma ma rad. Pri mojom byvalom mi tieto veci casto chybali, no aj tak mal v sebe nieco co ma k nemu nesmierne pritahovalo, co mi nedovolilo ho len tak prestat mat rada a prestat na neho mysliet. No uz som trosku viac odbocila od problemu, o ktorom som sem chcela pisat, ale mozno to s tym nejako suvisi. Ako som uz spominala mam uz vyse rok ineho priatela a po celu tu dobu sa mi stava, ze sa mi v noci s sniva s mojim byvalym. Zo zaciatku to bolo iba parkrat (1-2x za mesiac), neprikladala som k tomu nejaku vahu. No posledne mesiace sa to zacalo strasne stupnovat, sniva sa mi s nim aj niekolko krat za tyzden, alebo sa mi stava ze sniva sa mi o nom, zobudim sa, potom zaspim znovu a zasa pokracuje sen o nom. V tych snoch som vkuse s nim, casto sa v nich bozkavame, niektore su dost sexualne, najhorsie je na tom, ze sa v tych snoch spravam ako pubertacka, doliezam za nim, provokujem ho, uvedomujem si tam, ze podvadzam svojho terajsieho, ale v tych snoch mi to nikdy nevadi, casto sa tam stava, ze moj byvaly ma odmieta, ale aj tak to na druhej strane chce a vzdy skoncime spolu, som tam ako zmyslov zbavena a svojim sposobom stastna, ze som tam s nim, ze sme tam v kontakte, neviem to ovladat. Vzdy ked sa z takeho sna zobudim, som na seba nahnevana a citim vinu voci svojmu priatelovi, ale co mam robit, neviem to nijak ovladat. Zacala som sa bat, ze ma to k byvalemu nejakym sposobom taha viac, ale odmietam to, nepripustam si nic take, svojho priatela by som v reale nikdy nepodviedla, nikdy by som sa nespravala ako v tych snoch. Stalo sa vam uz nieco podobne? Je to uz naozaj strasne otravne, neviem, ako sa toho zbavit. Pride mi,akokeby medzi mnou a byvalym ostalo nieco nedoriesene a takymto sposobom sa mi to vybavuje stale, alebo ja neviem, ja to uz nechcem zazivat, nie je mi to prijemne, chcem sa naplno celou myslou aj telom venovat vztahu, ktory mam teraz. Dakujem za vsetky odpovede :) prajem pekny zvysok dna.