Trápia ma vlasy

Príspevok v téme: Trápia ma vlasy
...

Dobry den RNG.
Som zena. Zeny v nasej rodine mavali vzdy krasne huste kvalitne vlasy. Akurat stary otec z maminej strany bol plesatejsi. Ja som vzdy mala jemne vlasy. Preto ma cele detstvo strihali nakratko. Dlhe vlasy mam az v dospelosti. Mam po tridsiatke. Trapia ma vlasy. Mam ich jemne, tenke a malo. Mam ich dost ale prave nad celom smer dozadu je to bieda. Az mi vidiet miestami lysinky. Ako zenu ma to velmi trapi. Chodila som ku koznej roky a nic nepomahalo (vodicky lieky). Tak som sa rozhodla ze si dam urobit plastiku vlasov (premiestnit vlasove cibulky z temena hlavy na miesta kde mam tie lysinky). Bola som na najlepsej renomovanej klinike. Spravili mi vysetrenia. A neodporucili mi zakrok, zeby to boli vyhodene peniaze. Ze by sa mi to neujalo, casom by mi aj tie vstepene vlasove cibulky vypadli a bola by som tam kde predtym a o dost penazi lahsia. Odovodnili mi to tym, ze to mam dedicne a ze mam nadmieru muzskych hormonov. Este ma upozornili, ze nech sa pripravim na to, ze ak by som raz chcela dieta, pridem este viac o vlasy, ze mam byt pripravena na ich ubytok.
Ako zenu ma to velmi trapi. Lebo uz som z lekarni a celkovo z kozmetiky vyskusala vsetky mozne pripravky (sampony, vodicky, vitaminy a podobne). Stravu mam vyvazenu. Dostatok zeleniny ovocia konzumujem. Davala som vsetky sance do tej transplantacie vlasov-setrila som na to peniaze a potom povedia ze nie. Tak nechapem-reklamuju ako z plesatych muzov urobili vlasacov a mne povedia, ze to nejde, ze mam vela muzskych hormonov v tele a potom ta dedicnost. Trapi ma to lebo ako zene mi zalezi na vyzore. Obzvlast vlasy su domenou zien. Jedla som aj vitaminy rozne pripravky na podporu rastu kvality vlasov. Neviem, co mam este skusit? Poradis mi prosim RNG? Dakujem

RNG

NuZ sice nie som s tym prilis nadseny, ale existuju sampony s obsahom hormonov a roznych zivin, co podporia rast vlasov Samozrejme ich ucinok pominie, ked ich prestanes pouzivat. Ale transdermalne hormonalne pripravky maju mensiu ucinnost na cele telo, skor jue to miestna zalezitost, tj skoda napachana na celom tele je dost minimalna. A samozrejme je to za zlomom ceny chirurgickeho premiestnovania cibuliek co je aj tak ucinne len ked mas na zadu hlavy na DHT odolne cibulky, tj tam mas vlasy huste.