Ako uspesne otehotniet

modroocka333

laska dokaze divy. ale taktiez aj vitaminy dokazu vela. nerozumiem ako kedysi som to prehliadala. ako som neverila tomu ze vitaminy mozu aj pri otehotneni pri snazeni pomoct. clovek asi v mnohych veciach sa musi presvedcit na vlastnej kozi aby veril alebo co. :/

anezkagub

Elis krásnu radu si napísala! Škoda, že niekedy tá láska ozaj nestačí, že problém je inde. Ale netreba strácať nádej to je dôležité!

Bionetla

Gratulujem ti k tomu, ze si teta :) Je to dobry pocit, ze?
Vitaminy dokazu mnoho, len je potrebne sa dost aj trpezlivostou obrnit a hlavne netreba sa prestat snazit, netreba stracat nadej, praveze treba viac a viac verit a robit vsetko preto aby dopadli veci ako si prajeme!

2miriamma

pripájam sa chéri k tebe, rada by som o nej ešte niečo počula, viem aké je to skvelé, aký je to super pocit, keď konečne sa niečo takéto podarí, keď po čase snaženia a neúspešných pokusov to vyjde, u nás v rodine tiež bol takýto problém, no našťastie už na to len spomíname a tešíme sa zo synovčeka :)

Chéri

Veronika až teraz som našla komentár od teba, som šťastná, že ti mesiačiky neprišli, to je dobré znamenie. Budem sa tešiť, keď dáš o sebe ešte vedieť, čo je nové, či testík už niečo na to povedal a ako sa máte aj doma :)

Noelinka

A na tom ze v zahranici su lepsi lekari a lepsie metody na tom nic nieje zleho a ked vam pravda boli tak to uz nie je moj problem. Mam skusenosti s SK lekarmi a s nemocnicami a aj so zahranicnymi a preto hovorim ze v zahranici je clovek na tom lepsie ako na sk

Noelinka

Juliana sorry ale je to tak v kazdej teme robi reklamu pise svoj mail aby mu ludia pisali a vlastne co je on ze pri kazdej chorobe vie pomoct? Ja viem co mi je s len pomocou OP mozem otehotniet preto som sa honpytala na nemocnicu a na tom nie je noc zle. To najlepsie je ze on nevie co mi je ale ja ano robi sa tu na doleziteho jednoduche nie?