Vás nazor na lásku / nedokážem sa zaľúbiť

Príspevok v téme: Vás nazor na lásku / nedokážem sa zaľúbiť
Antisociety

ahojte, moj problem je jasný z nadpisu, ale specifikujem ho. Som mladá slečna a vo svojom živote som mala xxyyy mužov ale ani do jedného som nebola zaľúbena vlasne este nikdy v živote som nebola . Hovoria mi ze mam strasne vysoké nároky co aj priznávam ...ale neviem ci je v tom problem ..

Vždy sa mi dookola opakuje to iste spoznam sa z niekym chodíme spolu chvíľu von spoznávame sa a potom si poviem ze nie toto neni to prave co chcem ...vždy nájdem nejaku chybu na druhom alebo mi proste neni dostatočne dobry..

Vždy som si myslela a predstavovala pravú lásku ako nieco co príde a ja z toho budem okamžite paf očarí ma hneď na začiatku a nebudem musieť čakať ze kedy sa nieco vo mne zlomí ....

Myslite si ze laska príde po čase ked ste z človekom dlhšie ?

Moj nazor je ze je to iba zvyk a nie laska ..coraz častejšie si myslím ze laska neexistuje a je to iba akási ilúzia co si sami vsugerujeme ...

Veď je xxxyyy iných veci ktoré nam môžu robiť radosť:)))

pacient123

antisociety - no máš trochu pravdu ale i tak aspon zdvorilé keby boli a nie pouražať atd .....vačšinou namyslené baby pouražajú slušných chalanov za to že ju osloví nie to ešte že jej povie že ju chce

[zruseny37]

Antisociety, každý by mal mať vysoké nároky, resp. špecifické konkrétne pre seba. Mám pocit, že je to celé len o náhode, či a kedy stretneš osobu, s ktorou si budeš rozumieť, i keď doma zalezený človek ťažšie alebo neskôr. Neviem síce, aké chyby myslíš, ale pokiaľ sú to nejaké vlastnosti alebo zvyky, ktoré si nevieš predstaviť na budúcom partnerovi, tak je to v poriadku a treba hľadať ďalej. V podstate sa mi osvedčilo, že ak ma človek na prvom rande niečím neupútal alebo mi proste dačo prekážalo, tak mi taký vzťah nevydržal dlho. Naopak, ak som cítila už na prvom stretnutí silnú sympatiu, tak sa z toho vykľulo niečo dlhodobejšie.

Pre mňa partnerská láska zahŕňa spleť vecí ako vzájomné porozumenie, rešpekt, vernosť, fyzickú príťažlivosť, radosť z prítomnosti, pocit ochrany, vzájomnú podporu, vďaka ktorej sa vieme posúvať ďalej v rôznych oblastiach mimo vzťahu, ale aj nutnosť kompromisu občas. Možno som niečo vynechala, ale dôležité je medzi dvoma ľuďmi, aby nestagnovali a posúvali sa v živote ďalej. Odkedy som v aktuálnom vzťahu, tak sa v mojom živote zmenilo kopec vecí. Bola by som teraz úplne niekde inde a bolo by to ťažšie. Ak sme dvaja, všetko ide ľahšie.

Na druhej strane, veľa slobodných ľudí má strach, že nikdy nikoho nenájdu, ale väčšinou je problém len v tom, že si málo veria a dávajú to najavo, alebo k sebe priťahujú nesprávnych ľudí, pretože majú pocit, že nie sú dostatočne dobrí a týmto spôsobom sa sami trestajú.

lili332

Ja som toto tiež nikdy nezažila a začínam uvažovať či si to tí ľudia všetko s tou zamilovanostou len nenahovaraju, či nieco take vôbec existuje, alebo je to len výmysel, fatamorgána....

ňu

A prísť môže v dlhom kamarátstve, ale nie vo vzťahu, v ktorom doteraz nebola. Vzťah z rozumu je... Bez rozumu.

:-)

Antisociety

pacient123 si myslíš ze to dievča ked nic k tebe necítili teraz začneš obviňovať vsetky baby ze si nic nevážia , majú vysoké nároky atd. tak s tebou zrazu bude chcieť byt ? Si nahnevaný lebo jej niesi dostatočne dobry na nu, ale to nieje laska to je čiste majetnictvo keby ju skutočne ľúbiš záleží ti na jej šťastí viac ako natvojom a tým pádom by si to akceptoval ( cize ma právo sa správať tak ako sa sprava) :)

pacient123

tak v dnešnej dobe je takých báb xy mte vysoké nároky neide vám o to či váss niekto naozaj lúbi vy chcete len toho najkrajšieho princa na bielom koni a to doslova chceli by ste princa charlieho no nič vám nieje dobré chcete len to náj ,,obyčajný chalan skromný milý atd je vám ukradnutý chcete drzého namysleného mafiana ,,,,kvoli takým babám ako si ty je svet horší ,,,diky ty :) kvoli takej babe ktorá ma zrejme také naroky ako ty mám dojebaný život lubim tu babu z celeho srdca a dava mi sice nadej ale asi je to len zo zdvorilosti zrejme tiež chce princa na bielom koni