Prsia

Príspevok v téme: Prsia
Martinuška

Tak. Kto by ako ake dievča by nesledovalo svoje prsia pred zrkadlom alebo ked sa ide okupat..atd...
No, a zo zaciatku vsetko ok,,,ale potom som si všimla zmeny a neviem či to je ok...
Už dlhsiu dobu co sledujem, tak moje prsia su ok, hoc miestami sa mi zda ze jeden je vacsi a druhy mensi
Ale, bradavky, ono su take nepekne.
Neviem od kolkych rokov mozno cca 17 sa mi vtahuje bradavka dnu. Ale to len na navom prsniku.
Lavy prsnik ma obcas boli.
Uz som mala take obdobie ze mi hnis alebo nieco vytekalo
Jedna bradavka je ina ako druhá myslím sfarbená.
Prosím o rady.
martina,21r.

Severka

ja som s tím bola na sone prsníkov a všetko bolo v poriadku. Keď som tam prišla tak som mala srdce aj hrdle som sa veľmi moc bála. Proste hrôza až strach a povedali mi, že to má každá žena to čo mám ja.

Dievča zlaté utekaj s tým ku gynekológovi a ukáž mu to. Čo to je a s čoho to vznika a nech ta pošle na sono prsníkov a pre pokoj duše. Oni ti to tam vyšetria a budeš spokojnejšia keď budeš mať prsia zdravé.

Moireal

Veru, urcite utekaj za gynekologom. To vtahovanie moze mat vela pricin a hnis asi tiez. Drzim palce aby to nebolo nic vazne.

Slobodna

Prsia zeny nie su rovnake. Vtahujuca bradavka nie je az taky problem, jedine pri kojeni, ale pokial ti z bradavky nieco vyteka, tak to myslim nie je v poriadku a pre pokoj duse sa daj vysetrit gynekologom.