Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prirodne probiotika.. mam alergiu na mlieko

chudinkamala

vedeli by ste aj mne cosi poradit? ja mam alergiu na bielkoviny kravskeho mlieka... takze obcas si kupim kozi/ovci jahodovy jogurt, ale je dost drahy takze to len obcas, mlieko pouzivam sojove - mandlove, kokosove...nemozem syry..tvaroh..

Kýčera

Shayleen, ak zo sójového mlieka, tak o.k., len nesmie byť alergická aj na sóju. Laktofree = bezlaktózový, ale ona nemá laktózovú intoleranciu,teda neschopnosť tráviaceho systému spracovať mliečny cukor - LAKTÓZU. Má ALERGIU na mliečnu bielkovinu - KAZEÍN a to je podstatný rozdiel.

Kýčera

Nesmie ani kozie, ani ovčie mlieko, ale to, čo odporučila Lombardo áno, vrátane tých sójových produktov. A podporiť ich rast tiež treba-Lombardo, ja by som len dodala, že to musí byť rozpustná vláknina - Psyllium, ...A kým som to stihla odoslať, kočky, vy ste problém vyriešili.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.