Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pocity po vysadení antikoncepcie

Príspevok v téme: Pocity po vysadení antikoncepcie
eva95

Ahojte baby, chcela by som vás prosím spýtať či sa niektorej z vás stalo, že po vysadení antikoncepcie (neberiem ju už tri týždne a problémy sa objavili pred dvoma dňami) ste mali pocity podobné depresii, plačlivosť, negatívne myšlienky, nevoľnosť, nechuť do jedla, smútok, úzkosť až strach...tehotná nie som a už mi šibe tak, že som si hľadala príznaky rôznych duševných chorôb a v každej som si čosi našla...predtým som sa u mňa nestretla s ničím podobným len som bola trošku nervóznejšia týždeň pred menzesom...môže to byť tou zmenou hladiny hormónov alebo zhoršené PMS po vysadení HAK? Ďakujem za každú radu a skúsenosť.

chudinkamala

myslim, ze to moze byt sposobene tym co pises :) tusim ze to je normalne a chvilu potrva kym si telo zvykne

ale niesom odbornik

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pocity po vysadení antikoncepcie - Fórum - ZDRAVIE.sk