pokus o samovrazdu

martinko

ahoj marienka to ja som Mato :) jak tak pozeram teba strasne trapi co chcela moja sestra spravit a ver ze to trapi aj mna

šela

Chilli
Ja som sa tiež z podobných príčin pokúsila o samovraždu.Tiež mávam silné depresie,nemám o nič záujem pozerám do blba.Príde na mna úzkosť napetie...pokúsila som sa o to neraz.Bola som aj liečená.Je pravdu,že poslednú dobu som dosť zhodila kíl.Beriem na depku lieky ,kťoré nezaberajú a vyskúšali mnoho liekov na mne.Potrebovala som to zo seba dostať.Tiež nemám lásku a zdravie.dakedy si mzslím,že som tu ybztočná akaždý na mna sere.Vždy bol niekto-niečo dôležitejšie než ja.

Chilli

lajky...jeto tak ako som ti písala.ja vtedy neviem nič ovládať...ovláda ma niečo iné.depresia.vtedy nevidíš veci,ktoré ty popisuješ.to vidia zdraví ludia,ale ludia s depresiou NIE

lajky

A ked mas depku, to je jedno, ze z coho, nenapadne ta, ze mas cely zivot pred sebou a mozes s nim este vela urobit? Vela toho, co sa ti na nom nepaci zmenit? Ze vlastne vsetko zavisi, len od teba a mozes si so zivotom robit, co len chces?

Chilli

no ja síce deti ani muža nemám.mám len 17.ale hej,som nervózna,na každého kričím,som nevrlá,náladová.nechcem sa s nikým baviť...a tak