Existuje?

LMarika

Urcite existuje, ale takych je velmi malo a chybu robia aj zeny, ze si zivotneho partnera hladaju vylucne len a len medzi osobami s VS-vzdelanim, ako keby ti ostatni uz ani neboli moc dobri nasim fajnovkam s podpriemernym IQ, ktore diktaty pisali na cervene more, potom sa zasili kamsi na ucnovku, kde si vychodili maturitu a zrazu... VS - odbor socialna praca a div, ze nie nejakeho vystudovaneho IT-ckara, lekara, ekonoma, ci radsej samotneho riaditela banky by za muza chceli a kto ma taketo naroky, ten nech sa potom necuduje, ze zostane na ocot. Kto sa drzi hesla VRANA K VRANE SADA..., ten si svoju lasku a svoje stastie urcite najde.

Delete 2

Keďže neviem čo modré z neba je alebo presnejšie nemám rád Rozborila :D, tak si myslím, že odpoveď na tvoju otázku neexistuje.

Každá ľudská bytosť je jedinečná a aj ty si pod tým pojmom predstavuješ určite niečo, čo nie je v ľudských možnostiach. Väčšinou ak na jednej strane Boh niečo uberie, tak na druhej pridá a ak ti partner nedá modré z neba, tak ti dá aspoň: lásku, porozumenie, bude obetavý a láskavý...

alebo to bude opačne...

Kto vie, čo vlastne to modré z neba je? Viem len jedno...

...ani ja som to nedokázal...

Polož si otázku: dokázala by si modré z neba dať ty mužovi? Ani ja tomu nedokážem uveriť, že taká žena ešte niekde existuje...

mam56

Ja si už nedávam dlhú existenciu. Ja neviem, či na seba zase nezavolám sanitku:-)
Budú na mňa pozerať zase ako na zjavenie, ale ja skutočne neviem.
Ešte sa nejako prekonám a budem pokračovať ďalej, ale asi nie už na dlho.
To, čo tu mám, budem mať aj potom, o nič neprídem.
Sad but true. Je tu toho len veľmi málo, čo by stálo za to.

mam56

Áno, existuje, napíš mi, ale mne to nejako je všetko Scheiss egal. Toto riešiť, nemá zmysel.
Ja mám schizo, dobre si zarábam napriek tomu a je mi to úplne ukradnuté.
Už len jedna vec ma tu drží, inak by som sa na to vyprdol.
Toto tu je iba zabíjanie času.
Budeš mať deti, tak sa z nich teš.
Tie šepoty ja už riešiť nebudem, pôjdem tam, kam chcem, žiaden kretén už neobmedzí moju osobnú slobodu, len toľko.