Stres z inštruktora autoškoly

Príspevok v téme: Stres z inštruktora autoškoly
dalilka54

ahojte,
mam strasny problem s jazdami, niekedy je inštruktor v pohode normalane sa somnou baví ale niekedy, keď idem jazdiť už k večeru a on už predtým jazdil s 3 žiakmi sa mi zda podraždený a za všetko na mna kriči a nadava mi, napriklad dnes na mna nabliakal asi 5 x z toho raz ma chcel vyraziť z auta za to že som na vedlajsej ceste kde mam dat prednost nezastala ale len pribrzdila a chcela som ist dalej on mi prudko zabrzdil a začal po mne bliakať že ma vyhodí z auta a pôjdem pešo že som nemala šancu vidieť či niečo ide a tak... to iste pri pruhoch kde som mala odbočiť do ľava a ja som to prešvihla a šla som rovno... myslim že sa to da povedať aj normalnym sposobom a vysvetlit ako to ma byt spravne a nie takto hrubo.

vsak na to tam je aby mi všetko vysvetlil, nato tam je tolko hodin jazd, ved keby som to všetko vedela tak tam nemusím byť.

neviem, napíšte mi svoj nazor na to, ako reagovať v takých situáciách? ja ho len odignorujem potom mi vraví že som apatická a nesnažím sa ale čo mám robiť? ja sa snažím ako najlepšie viem

shayleen

A nemáš náhodou pravou sa posťažovať a vymeniť inštruktora??? Ja som dostala tiež zlého som to oznámila a dostala som milého pána s ktorým som doteraz v kontakte

anonym ke

Ja mam strasny problem. Vodicak si robim az teraz ako 24 rocny, lebo som bol ucastnikom silnej buracky a bal som sa. Nasiel som odvahu a chcep som ist k starsiemu instruktorovi, myslel som ze mi pomoze. Narazil som na nervozneho deda ktori po mne vkuse ale v kuse vrieska. Vie.ze som mal zlu skusenost a aj napriek tomu sa tak chova. Mam uz dost odjazdene a auto viacmenej ovladam, ale do konca mam este 6 jazd dvojhodinovych. Ja skratka uz nevladzem. Spravim chybu, otoci sa na mna ... Kuka mi do oci a pcuje aspon 5 minut. To ma dokaze tak rozladit ze potom sa nesustredim a neviem co robim. Kiezby uz bol koniec :(

0vecka

povedz mu ze kym si tu autoskolu platis tak ta nebude vyhadzovat a ze si nezelas aby s tebou komunikoval tymto tonom... a stazuj sa nanho u sefa...

miki26

Osobne tiež som to zažil, ale netuším ako na daných ľudí reagovať :D Ja som mal to šťastie, že autoškola mala 2 inštruktorov a ten podráždenejší až tak často nejazdil možno len 6x som mal s ním. Možno kričal na mňa aj právom, ale nedokázal som sa od všetkého odosobniť. Pamätám sa, že raz na mňa už aj ten kľudnejší vybehol asi po 2 mojich jazdách s tým nervóznejším za sebou. Čiže hlúpostí som asi fakt robil z tej nervozity. Ten kľudnejší aspoň bol aj ferový hovoril, že jazdiť viem určite, ale nevie si vysvetliť, prečo je také slabé dnes, lebo som jazdil už obstojne podľa neho na nováčika. Posledné jazdy s ním už boli viac ako solídne.

betuskamuska

myslím, že nie si jediná, čo to zažila. Ale musím povedať za seba, že mne to veľmi pomohlo, snažila som sa stále viac a viac a keď už som prišla na jazdu a neurobila som žiadnu hlúposť tak bol skvelý, super sa s ním komunikovalo, zaujímal sa čo mám nové. Pokiaľ bude vidieť, že sa snažíš a máš záujem sa to naučiť tak aj on zmení svoj prístup. Raz som mala na jazde tichého, kľudného inštruktora, ktorý ma ani neupozornil ak som niečo urobila zle. Len hodil rukou, kľud veď sa nič nedeje. Skús ho naozaj počúvať, snaž sa s ním rozprávať o najbežnejších veciach a ono sa to utrasie. Ja som si tiež prešla bezsennými nocami, keď ma ráno čakala jazda, ale to prešlo a dnes som cestný pirát :D

slanina20

ty si platis za sluzbu ako zakaznik a on zije z tvojich penazi.. takze ak ma niekto pravo vrieskat tak akurat ty na neho. zacni sa pred nim stazovat ze ak sa nezacne spravat s uctou a slusne v zmysle nas zakaznik nas pan, tak budes ziadat vratenie penazi alebo vymenu autoskoly a podas staznosti na prislusne urady, pripadne aj na policiu.
a spytaj sa ho ako skvele jazdil on ked sa ucil soferovat..

_meno

Ahoj dalilka54

Mozes si vyskusat 3 veci:

1. Potrebujes vediet kricat, buchat, nadavat, hnevat sa, bit sa (potrebujes sa odtrhnut z retaze a oplieskat ju o hlavu tym co im to treba)

2. Potrebujes sa vediet na veci sa vykaslat. Normalne sa ho spytaj ci ma psychicke problemy alebo ci je doma vsetko v poriadku alebo ako si to predstavuje. Ak nevies rozpravat nechod ucit autoskolu ale rekvalifikovat sa na urad prace.

3. Smiat sa :D Smiat sa ked sa niekto hneva, ked niekto krici, ked sa niekto fuci, ked ti je smutno ... smiat sa v kazdej situacii aj keby na chleba nebolo :D Smiat sa ludom do ksichtu :D :D

Je to taka lahka kombinacia : sily, oslobodenia(lahkosti) a radosti