Piperine Forte na chudnutie - áno či nie?

Jao-J

Predovšetkým: neočakával som od SAMOTNÝCH doplnkov na chudnutie žiaden zázrak! Predpokladal som, že ak sú aspoň sčasti účinné pomôžu mi pri striedmom stravovaní a miernom pohybe zhadzovať váhu, cca 1 kilo týždenne. Výsledky sa ale nedostavili. Žeby som mal na rozdiel od iných nejaký zvláštny metabolizmus?:-) To už posúdte sami...

Čo však pomohlo zhrniem do stručného návodu:

1) Dukanova bielkovinová diéta /stačil 1 týždeň diéty na naštartovanie procesu chudnutia, schudol som 3 kg/
2) Zredukoval som akékoľvek cestoviny a sacharidy /aj tie prírodné/
na minimum /nejem, degustujem aj ryžu a zemiaky:-).../
3) Základom mojej stravy sa stali bielkoviny + zelenina
4) Vybrané tuky v obmedzenej miere /už ich nejem ale degustujem:-).../
5) POHYB! IBA stredná záťaž byciklovanie 3x týždenne po 2 hodky
6) 1x týždenne /sobota/ bielkovinový deň alebo pôst
7) Opticky si naložím na tanier VŽDY menej než ako som bol zvyknutý a jem POMALY len vtedy ak mám naozaj hlad.
8) Jedávam najskôr po deviatej ráno a nie neskôr ako po siedmej večer. Telo si zvyklo, a rýchlo:-)...

To je všetko.
Otázka: čo myslíte, čo sa stalo s mojou váhou? Podotýkam, NEBERIEM pri tom žiadne zázračné tabletky na chudnutie...

Vyskúšajte a potom pridajte komentár. Na základe vlastných skúseností, pretože len tie majú platnosť...

Jao-J

Patrím k tým, ktorí si radi robia svoj vlastný názor na vec, na základe faktov + vlastnej skúsenosti a nie doporučení chválenkárov či kritikov. A pretože som aj hráč, ktorý vie akceptovať zdravé riziko rozhodol som sa zainvestovať niečo cez 100 eur /s vedomím možnej straty/ do rôznych "doplnkov výživy na chudnutie" s vynikajúcou reklamou:-) aby som na vlastnej koži zistil ako sa veci majú.

Zelená káva...acai berry...vita chrome...piperine forte ako posledný.
Dohromady som tieto doplnky užíval 6 mesiacov s cieľom zhodiť iba 5 kg, ktoré potrebujem k optimálnej tabulkovej váhe /výška 174, váha 77/ pri striedmom stravovaní a miernom športovaní /2x do týždňa/.

Výsledok? NULOVÝ.
Mám otázku: čo myslíte, prečo? Aké vysvetlenia prichádzajú do úvahy?

Čo mi pomohlo? Dozviete sa v ďalšom príspevku:-)...

pišta00

Olkasol, hej no 1 zo 10000 ľudí dostane priamo z rajčín rakovinu a určite nezješ za deň kilo rajčín aby ti to uškodilo... Každému tá štúdia inak vychádza? No neviem či ti nejako behajú a preskakujú písmenká a čísla v texte že to vidíš stále inak ale tak ja z toho čo tu postla martinka čítam akurát že z toho v priemere na osobu neschudli ani kilo ak tomu správne rozumiem nič iné z toho nevychádza... Mýliš si očividne trochu klinický test na ľudoch a vedeckú štúdiu (zistili len, že je v rajčinách nejaká látka ktorá môže (ale nemusí) spôsobiť rakovinu ale nikto nevie aká je reálna pravdepodobnosť toho, že z rajčín tú rakovinu reálne dostaneš, kdežto pri klinickom teste ktorý tu máme je to priamo testované na ľudoch a je tam uvedené koľko pri užívaní doplnku stratili za určité obdobie na váhe sú to reálne testované fakty)

munz

SKLOVSKA zase predajkyna, som zvedavy ako chces dokazat, ze chudnes z piperinu, a koho to budú fotky, ja stale cakám na dokazy od POLANKY, lebo aj ta stale len chce dokazovat aky uzastny pripravok to je, keby ste nechceli len lakat dalsich zufalcov, tak by ste sa tak nesnazili presviedcat ale davno sa na to vykaslali, a pisali do temy co jest a ako cvicit :-)

Olkasol

myslis lekarska studia ktora kazdemu inak vychadza... sam vies su spravy ze paradajky su rakovinotvorne a o tyzden ze ich treba jest lebo su velmi zdrave :)

pišta00

Lekárskou štúdiou tu niekto vyvráti účinky piperinu na chudnutie a užaj je tu ďalší, ktorý láka ľudí na ďalšie šmejdy... Môj názor na šmejdy ako piperine, green coffee alebo tento acaiberry je ten, že to je všetko od jedného výrobcu a vlastní ich všetky tá istá osoba, stránky sú si graficky veľmi podobné.

Ak si na ORSR pozriete firmu ktorá distribuuje a predáva napríklad tieto acai bobule zistíte, že distribútorom je nejaká firma zo žiliny ak si pozriete konateľa a vlastníka firmy ten je z Poľska a ak zapátrate trošku ďalej a vygooglite si meno toho pána z Poľska zistíte, že v skutočnosti sú všetky tie "zázraky na chudnutie" vyrábané niekde v okrajovej kaste v Delhi v indii.

Takže keď si to zhrnieme firmu vlastní nejaký poliak ktorý má s.r.o.čky všade po svete kde to je možné a tovar dodáva z nejakej firmy ktorá sídli v nejakej nízkej kaste v indii takže kvalitka určite kupujte. Ak pochybujete tu máte zdroje, môžte si to sami pozrieť máte tam adresy nech sa páči. Všímajte si meno Tomasz Feliks Pawelec.

www.orsr.sk

business.indiafilings.com

munz

REALITA zaujímalo by ma, čo Ťa nalákalo kúpiť to, a či ešte veríš podobným "zázračným" preparátom na chudnutie, že ked nezabral piperín tak zaberie iný..........

munz

POLANKA napíš mi, že prečo by si ma mala presviedčať ? skús niečo vymyslieť, napr. fotky? Ale ako dokážeš, že si to Ty a nie stiahnuté z netu?
Mňa presvedčila REALITA a MARTINKA35 už s jedným príspevkom, ale Teba asi nepresvedčili, že je to šmejd, však?
Tebe neverím, hoci Tu už píšeš veľmi dlho pod rôznymi menami :-) a myslím, že Ti neveria ani ostaní :-))))
radšej napíš ako je to možné, že tu píše kopa ľudí skôr väčšina, ktorí to vyskúšali a tvrdia tiež ako ja, že je to šmejd

Realita

Objednala som si jednu dávku. U mňa to nefunguje. Ak sa chcete presvedčiť, nech sa páči. Hlavne sa poobzerajte po spôsobe vrátenia peňazí. Je to čudné, že nikde nie je adresa kam máte poslať zvýšný, nepoužitý prípravok za účelom vrátenia peňazí.