Sex s kamosom

Príspevok v téme: Sex s kamosom
veronika.5

Ahojte, pred par mesiacmi som sa rozišla po troch rokoch s priateľom a po siedmych rokoch som opäť sama, keďže predtým som mala ešte jeden 4 ročný vzťah. Povedala som si, že teraz potrebujem mať pokoj od vzťahov. Mám 25 a fakt sa necítim na to, aby som sa zas hnala do vzťahu. Spoznala som jedného chalana ktorý je veľmi sympatický a dohodli sme sa, že si budeme len nezávezne užívať. Čo ja neviem, pretože sex som mala len vo vzťahoch a ten pocit, keď mi vie zavolať, iba vtedy, keď chce sex. Tak hlúpo sa cítim. Má ma proste len na sex a ja si na to neviem zvyknúť.Nepatrím medzi dievčatá ktoré otvoria nohy všetkým. Chcem fakt len jedného. Nechcem mať s ním vzťah, áno páči sa mi, ale vzťah s ním si neviem predstaviť. Aj on sám povedal, že si chce len užívať nič viac. Ako sa mám cez to prekusnúť? Necítiť sa tak hlúpo...Ja som chcela občas ísť s ním aj von ako kamarátka, aj som mu to navrhla ešte skôr, on povedal že môžme, ale ešte sa ma neopýtal, či ideme aj von.

mona7778

to je dobre ze sa citis hlupo to je upozornenie ze to nie je v poriadku a ze si dievca na urovni, vacsinou sa takyto ,,kamarati na sex.. pochvalia kade tade a zrazu vyzeras ako najvacsia defka a pritom tomu tak neni, este otazka je, ci ten sex on ma len stebou lebo nakonec aby ta este pri jeho uzivani niecim nenakazil
dnes je taka zla doba,

dvojpes

a preco by s tebou chodil von?
na to ma iných ludi, s tebou sexuje.
naco chces nezavazny vztah, ked ho nevies udrziavat?

betuskamuska

sewie ma pravdu. Ja som tiez tak dopadla. Myslela som, ze moze z toho byt nakoniec nieco viac a ja som bola ta co odchadzala ako sa hovori s dlhym nosom. Takyto (ne)vztah ti neda nic to mi mozes verit. Vezmi nohy naplecia a utekaj od takychto vztahov co najdalej :)

veronika.5

Sewie dakujem ti velmi pekne za radu... Velmi si mi tym pomohla. Kedze ja som skor na vztahy ako na uzivanie bojim sa, ze zacnem k nemu nieco citit alebo byt ziarliva aj ked s nim nebudem chciet mat vztah. uz teraz ma serie, ze zacinam čumieť do mobilu a cakat ci mi napise alebo nie.. ja pomaly nikdy nepisem prva.. on vacsinou napise len na dobre rano, na dobru noc a kedy dame sex stretko.. este si nwm zvyknut, ze mam sex len tak bez lasky.. bola som zvyknuta mat sex vzdy len z lasky atd.. no uvidime uz teraz viem, ze si musim dat pozor.. a nic nebrat od toho..

sewie

PRESTAN S TYM! a hned! okamzite to ukonci!ber to ako radu od cloveka ktory si myslel ze nieco take dokaze a padol(resp. padla som) na hubu...mala som nezavazny sex s kamosom, najskor to bol vpodstate len cudzi clovek(urobila som blbost po jednom tazkom rozchode) no a bolo nam spolu dobre, zacali sme si byt blizsie a blizsie, zacali sme spolu pozerat filmy, popijat vino, rozpravat sa o vsetkom, varili sme si spolu...takto sa to tiahlo dlllho, az jedneho dna mi oznamil ze musime skoncit lebo ma frajerku...hovorim ok, dobre prenho...ale neviem si predstavit tie muka a peklo ktorym som presla...nebola som donho zamilovana , ale chybal mi, ked som videla ako si dala na FB ze su vo vztahu doslo mi zle...mala som milion otazok a citila som sa...vymenena, menej cenna a vsetko bolo divne, nic nedavalo zmysel...plakala som ako male decko, casto...dva tyzdne boli hrozne, nemohla som jest, zaludok som mala v kely...nic som nechapala, bola som uplne zmetena...toto si neurob!bud si honechaj iba na sex a nesnaz sa zblizit, nechod s nim ani von...lebo to ti da falosny pocit nejakeho vztahu a ked onho prides, budes trpiet....pouc sa z mojej chyby! a prosim prosim neopakuj ju! nikomu neprajem tu bolest a ten zmatok! nikomu!