Cysty na vajecnikoch, ziadna menstruacie, potom mesiac trvajuca menstruacia?!

Príspevok v téme: Cysty na vajecnikoch, ziadna menstruacie, potom mesiac trvajuca menstruacia?!
sewie

Dobry vecer,

pisem ohladne kamaratky ktorej by som rada pomohla, ...stracam vieru v lekarov a pytam sa ci niekto ma mozno podobnu skusenost alebo pozna niekoho a vie nejako poradit, pomoct.

Kamaratka ma cysty na vajecnikoch , plus nedostala dlho menstruaciu a ked uz tak velmi slabu. Doktori zistili nizku hladinu zenskych hormonov a tak jej samozrejme predpisali antiku:/...vysledkom bola MESIAC trvajuca menstruacia! teraz jej chcu antikoncepciu zmenit a vysledok bude asi dalsi mesiac krvacania...

stretol sa niekto s niecim takym...alebo vie nejako poradit?

Dakujem

shayleen

L27 ja keď som začala s kvapkami tak od bratia ca 2-3 týždne už si to presne nepamätám ale počas MS brala ďalej celú fľašku a po tom som už mala svoj pokoj a MS mala pravidelne každý mesiac. Existuje aj vo forme tabletiek ale neviem či aj na SK treba opýtať V lekárni

tasty

preboha veĎ antika nič nerieši ani nelieči, len umelu udržuje hladinu hormónov, to je čo za gynekológ

ja som mala problémy s nízkou hladinou estrogénu, aj pol roka som nemala menštruáciu, už sa nepamätám ale asi pol roka som brala duphaston, a od vtedy tomu je už 15 rokov mám na hodinu pravidelnú menštruáciu