Urazi ho kazda malickost

Príspevok v téme: Urazi ho kazda malickost
livia3

Ahojte

Mam priatela s ktorym som polroka a problem je v tom ze sa uraza za kazdu malickost. Planujeme spolocnu buducnost a nakolko nema extra vztah k inym detom sa obavam ze ani k svojmu vlastnemu ho nebude mat. Totiz napr dneska sa urazil preto lebo bola na navsteve u nas moja neter a zacala sa blaznit. Priatel ju upozornil nech je tichsie a ona sa na tom pousmiala. Zrazu sa urazil zavrel do spajzi a nechcel s tade vyjst. Pohadali sme sa a nekomunikujeme spolu za to. Prislo mi to totalne detinske. Ved je to len dieta a on sa urazi. Vobec nema ani vztah k mojej neteri. Ked urobi nieco zle tak len krici po nej namiesto toho aby sa s nou normalne porozpraval. Mam pocit ze este vobec neni zrely na vlastne dieta. A takto to funguje stale. Hocijaka malickost ho urazi. Uz mam toho po krk. A najhorsie je ze ako chlap si nevie priznat svoje chyby a zakazdym ked je vina na jeho strane on este povie ze nic nespravil. A dnes pocas hadky mi zahlasil ze: preto som siel do tej spajzi aby som sa vynervoval a vyriesil ten problem sam. Tak pochopite take zmyslanie? Snad problemy su nato aby sa riesili vzajomne nie oddelene. A navyse vo vztahu som iba ja ta ktora hlada kompromisy a on vobec. A ak je nastvany on este k tomu povie ze som urazena ja. Akoby svoj problem vobec nevidel. Poradte co dalej. Uz mi dochadza trpezlivost. Dakujem za vase reakcie.

da.n.dy

Vyzerá to tak ze priatel má dost nesympaticku povahu a navyše je nezrelý, otázka je či vôbec niekedy dozreje este aj na to aby mal dieťa. Mne by takáto povaha asi dosť prekážala. Neviem aký máte inak vzťah asi ho miluješ ale neviem či by sa ti casom uplne nesprotivil, ak spolu zostanete.

DontWorry

Takeho chlapa treba nechat vtedy tak, pockat kym si to zrovna v hlave a uz vobec si nezrat kvôli nemu nervy. A to ze sa urazi na neter? Tam by som trochu porozmyslala nad jeho IQ ci sa ide zrovnavat s dietatom :)

Delete 2

Čo sa týka detí tak to, že sa takto správa ešte nemusí znamenať, že bude zlým otcom.

Inak zo všetkým súhlasím.

livia3

Snazim sa ho brat taky aky je no jeho urazlivost ma niekedy neskutocne vytaca. Neraz to uz bolo aj tak ze sme riesili nejaky problem mna to nahnevalo nato mi on potom povedal ze mi robi len naschval. No hladanie komoromisu po hadke ide vacsinou len z mojej strany. On akoby ani nemal snahu nieco riesit. Raz som sa uz s nim chcela rozist no nakoniec ma uhovoril tym ze sa pokusi byt lepsim clovekom. No doteraz nic. To povedal asi len preto ze si ma chce udrzat. Ktovie.

DontWorry

Prepac ale chvilu som uvazovala ci to nie je nejaky vtip, ked som videla za co sa urazil :D

S urazlivym muzom je to tazko..bud sa to naucis tolerovat alebo ti raz prdnu nervy a nechas ho. Ja uz by som mu povedala narovinu ze ma s tym serie a ked neprestane sa ofukovat tak to budem riesit inak..