Antikoncepcia

Príspevok v téme: Antikoncepcia
gabi245

dobrý deň chcem sa spýtať mám 18 rokov ešte nikdy som nebola u gynekologičky teraz mám priateľa a chcela by som si dať predpísať antikoncepciu ako prebieha ta prva prehliadka? a možno taka blba otazka ale ako zistim ktorej gynekologičke patrim či to si dnes môžete vybrat komu chcete ist alebo ma pošle obvodná doktorka komu patrim? a koľko približne stojí antikoncepcia? dakujem

Katarina58L

zalezi to od toho ako ma chore srdiecko, moja kamaratka ma arytmiu a hak jej vyslovne zakazali, tak vyuziva nehormonalnu antikoncepciu :)

xxxxxxs

Prosim vas,ak ma priatelka chore srdce,je mensie od narodenia,tak asi nebude moct brat HAK ze?alebo je aj taka co nema na to suvis?

dik

betuskamuska

a prosim ta z kade si ho objednavala? maju nejaku stranku kde by som sa dozvedela nieco viac o tom ako to funguje a podobne?

Linda703

ja tiez som si na to rychlo zvykla, rano sa zobudim odmeriam a vybavene.. ked mam neplodne tak kludne bez obav viem, ze mozme a zase ked mam plodne tak pouzijeme kondom, alebo sa zdrzime.. Je to super a priateľ je rád, že si neničím telo tabletkami

anitka30

Presne, aj ja hovorim, je to super nemusim sa dopovat furt tabletkami a rozmyslat ci som si nezabudla dat. Takto si rano odmeriam bazalnu teplotu a mam pokoj cely den

Linda703

nie je to nic narocne, treba si len na to chvilu zvykat aby si nevstala z postele bez toho ze si odmerias, ale inak je to super. Ja tak fungujem uz dlhsie a naozaj je to fajn, bez starosti :)