Rozchod

Príspevok v téme: Rozchod
yalla

Ahojte,stojím pred nelahkym rozhodnutím, zrušiť s bývalým kontakty alebo nie, máte niekto skúsenosti? Doteraz sme mali už len kamarátsky vzťah, ale ja už ďalej nemôžem. Veľmi bolí ten pocit mať poblíž človeka ktorého veľmi ľúbite a musíte byť v roli kamaráta. Viem, že má má veľmi rád ale na takej súrodeneckej úrovni aspoň on sám to tak prezentuje..aj keď veľakrát sa nespráva ako len kamarát ale akýkoľvek bližší kontakt odmieta. Myslím si že pokračovať v kamaratstve by bolo už len predlžovanie utrpenia...boli ste niekto v takejto situácii?ako ste to napokon zvládli?...

Fleur-de-lis

tiež si myslím, že ukončiť. To sú také pomotané vzťahy, kedy to nie je ani obyčajné kamarátstvo, ani vzťah. Nemyslím si, že je to zdravé. Nie si z toho vzťahu úplne von a to ti môže pokaziť budúce vzťahy (porovnávanie, nebudeš v ďalšom vzťahu celým srdcom...).
Za lásku voči nemu buď vďačná. Je to dar pre svet, keď človek chce dobro toho druhého...

yalla

Ja by som bola rada, ak by sme nemuseli rušiť kontakty, ale dokedy?iba dovtedy, kým by si niekoho nenašiel a potom už padne všetko preto si myslím, že ukončiť kontakt je najlepšia možnosť. Brat to tak, ze co sa ma stať sa stane...

Slobodna

Ja by som zas kontakt nerusila. Preco by ste nemohli byt aspon priatelia ? Vzdy to boli, tak, ze ti ide cele vnutro vytrhnut, to casom preboli, treba sa na to povzniest.

Lola033

Určite prerušiť kontakt, keďže ty s rozchodom nie si zmierená a trápiš sa. Bude to tak lepšie, hoci sprvoti to bude bolieť ešte viac, ale to časom prejde. Budeš sa môcť posunúť niekam ďalej.

yalla

Ved práve,že v tejto situácii mi to príde ako rozhodovať sa medzi zlým a ešte horším :( viem, že ak ukončim kontakt bude mi veľmi chýbať a všetko naokolo mi ho bude pripomínať,nehovoriac o túžbe ho kontaktovať...

Delete 2

Ja si myslím, že z priateľstva môže vniknúť láska ale z lásky už nikdy nemôže vzniknúť priateľstvo.

Samozrejme každý je iný ale myslím si, že to čo cítiš je správne.
Vždy treba urobiť rozhodnutie. Aké bolo a aký prívlastok mu dáš neskôr záleží len od teba a od tvojich nasledujúcich krokov.