Zmena spravania

Príspevok v téme: Zmena spravania
Piatok123

Pekny vecer,

mam kamaratku, ktora je spolocenska, zabavna, uvolnena, s kazdym si rada pokeca, proste tam kde je rozziari celu miestnost.
Akonahle sa vsak objavim v jej blizkosti ja, nejako zvaznie a sprava sa inak. Nie je to tak vzdy, ale v poslednom case som si to vsimol. V zenach som sa nikdy moc nevyznal, tak neviem co je pricina. Vrta mi to stale v hlave. Mam sa jej na to otvorene opytat? Nie je to hlupe? V zenach som sa nikdy moc nevyznal ...

myš

tak môže to byť všeličím..
neurazil si ju nejako? Ako sa k nej správaš ty keď si s ňou? Možno ju odradilo tvoje odmerane správanie. Niesi aj ty k nej taký ľahostajný?
možno je tiež do teba a tak sa nevie pre tebe uvolniť a je ako v krči ktohovie.
možno tým že sa jej páčiš tak sa viac kontroluje hmmm....

MaleKuriatko

Za tou zmenou moze byt vselico, ale sama podla seba viem, ze zena sa casto sprava ku chlapovi inak ako voci ostatnym, ak jej nie je ako chlap uplne lahostajny. V jeho pritomnosti zena akoby viac kontroluje svoje spravanie, moze posobit mozno trochu az odmerane voci dotycnemu,resp. drzi si akysi odstup. Mozno sa do teba zalubila, hm?

Veterinárka

Skús sa o tom s ňou otvorene porozprávať :) mohla sa všeličo stať, napríklad vám niekto závidel vaše kamarátstvo, a tak jej niečo zlé nakecal o tebe a teraz sa ti radšej vyhýba. Dôvodov môže byť veeeľmi veľa.