Velmi sa potim

Príspevok v téme: Velmi sa potim
potenie

ahojte, mam len 14 rokov ale trva to uz asi rok. velmi sa potim, vzdy, ani nemusim nic robit, proste sa vzdy potim. vôbec nie na rukach, ani nie na tvari ( na cele ), ale najmä v podpazusi, na krku alebo na chrbte. velmi ma to trapi :( :( :( neviem co mam robit. nemôzem si dat nijake tricko co sa mi paci, lebo len by som si ho obliekla a uz by bolo vidno velke mokre skvrny v podpazusi. nikdy som sa tak nepotila, ako vravim zacalo to len pred rokom a v poslednom case je to uz fakt hrozne, otravne. sprchujem sa kazdy den, niekedy aj dva krat. uz neviem co mam robit. zijem len s ockom a on o tom nevie, je mi to trapne sa o tom rozpravat. co mam robit ? :( :( :( :(

tina090

Mam ten isty problem. Kup si v lekarni driclor. Stoji do 10@. Mozem robit cokolvek, byt aj cela mokra, no miesta kde si ho natriem ani kvapka potu. Aj znami ktorim som ho odporucila su z toho nadšení. Neverila som ze mi nieco takto pomoze, no je uzasny. Po case mi ho staci natierat raz za tyzden. Ziadne ibe dezodoranty ani nic.

tasty

možno je to aj dospievaním, časom sa by to malo znormalizovať

ak ťa to až moc trápi tak zájdi s problémom za obvodnou lekárkou, nech ťa pošle na endokrinológiu, nech ti preventívne zoberú krv a preveria, že či nemáš problém so štítnou žľazou

ateraz sa snaž nosiť biele tričká napr. na ramienka,, vlastne tričká čo nemajú rukáv, na tých nevidno až tak tie mokré fľaky...

a inak v takýchto horúčavách aj mne sa na tričkách robia mapy a to som zdravá, podľa mňa normálka, telo sa ochladzuje, tiež sa teraz v týchto horúčavách snažím nosiť tričká, na ktorých to je menej vidno

hehe1

moze to byt kludne aj stitna zlaza, ale aj nieco ine, normalne to urcite nieje.... je ti trapne sa o tom rozpravat? a preco? len mu povedz a chodte spolu k lekarovi