Koniec mileneckemu vztahu

Príspevok v téme: Koniec mileneckemu vztahu
luciy

Ahojte. Po dvoch rokoch som sa prd 3 dnami prestala ozyvat mojmu zenatemu milencovi, ktoreho milujem. Lenze jto nikam nevedie, lebo on stale nevie kedy co a ako..a nie je to tak lahke ako si ja predstavujem. Musim si zamykat tel.do skrine, aby som mu nenapisala, lebo nutkanie hroza. Ako prezit tieto dni? :-((

Filip TT

je mi Ta vzdy tak luto ked trpis, som dufal, ze uz je to lepsie, ked nepises tie katastroficke statusy, vecer chodis hned na byt, alebo si niekam vyjdes?

Filip TT

Ahoj Lucyi,
ja tomu fakt nerozumiem, ja sa s Anjelikom dostanem do konfliktu aj na zaklade toho, ze sa jej ospravedlnim....neviem co s tym mam robit. Asi na to zalozim temu :)

Prave vstavam od pocitaca, takze uz to nechame na inokedy.

Napis prosim ako sa mas - precitam si vecer. Ci mas este cez den take stavy "na umretie, len zatinam zuby" a ako na byte...

luciy

Ahojte. Nekoncim. Len som sa nechcela angazovat do konfliktu. Na to nemam energiu teraz ani chut.
Filip, povedz, pocuvam..som zvedava..

anjelik *

Filip,

1. zamysli sa
2. hlúposť, ja som nekončila tému, ale radila, aby stopla rozmýšľanie o tom, čo ju trápilo
3. jasne som napísala, že som to neni ja, otázka nebola, prečo to tvrdím.

Nerob z komára somára, to nebola žiadna situácia, iba omyl. :o)

PS: Robíš unáhlené závery a za slovami vidíš spravidla negatívny význam a to je niečo, čo je medzi nami..ako rozpor. :o)

Filip TT

Anjelik.

1. odstavec sa mi bohužiaľ nepodarilo dešifrovať

2. odstavec - toto je Tvoje druhý pokus ukončiť tému. Môže byť že tentoraz úspešný. Chcel som Lucyi od začiatku niečo povedať, len sa mi vždy zdalo, že je ešte skoro.

3. Keď si vedela, že Mesačný princ je Delete, mohla si mi to povedať....ale Ok, ja som rád, že sa tá situácia nakoniec vyriešila, takže dúfam, že teraz už nič medzi nami nie je. :)

anjelik *

Filip, niekedy je možno aj vhodné sa zamyslieť nad tým, prečo tak veľmi vyhľadávame pozornosť druhých. Či dôvodom nie je aj to, že sami pre seba sme málo podnetní. :o) Ak raz chceme dospieť aspoň k nejakej tej nezávislosti a skutočnej slobode, tak je nutné rozvíjať a prehlbovať vlastný, vnútorný svet.

Lucku už nechaj na pokoji, ak by chcela niečo od teba, ozvala by sa sama. Svojim spôsobom jej pripomínaš to, na čo by chcela čo najskôr *zabudnúť.*

A že delete je mesačný princ, tak to som vedela predsa hneď. Má nezameniteľný spôsob uvažovania a vyjadrovania a nie je ťažké ho rozpoznať. :o) Tak ako rozpoznáš mňa, aj keď teda ja nemám potrebu písať pod inými menami. To už radšej dvakrát porozmýšľam, čo a ako napísať, aby som sa pod to aj mohla podpísať. ;o)

Filip TT

@Anjelik - musím sa ospravedlniť druhý krát - prepáč, Mesačný princ je nový nick pre Delete 2.

@lucyi
luciy hádam nekončíš s témou, mám Ti ešte čo povedať.